Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám kb 9 hónapos és...

A macskám kb 9 hónapos és vemhes lett. Belehalhat a szülésbe?

Figyelt kérdés
Azt akarom kérdezni,hogy mivel ilyen fiatal,ugye nem halhat bele az ellésbe??:S mert azt hallottam ,hogy igen.Kérem mielőbb válaszoljatok.Köszönöm!
2009. ápr. 20. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
De belehalthat, és bele is fog! Ivartalanítsd! Nem kell még több macska...
2009. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Mindenképpen vidd el orvoshoz, hogy megtegye a szükséges kezeléseket, mivel ilyen fiatal a cicád!
2009. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Igen belehalhat, ilyen fiatalon nagy valószínűséggel csupa életképtelen kicsiket fog a világra hozni, ha nem is hal bele, eléggé megviseli hogy a kicsinyei sorra elpusztulnak. Ivartalaníttasd és többé nem kell aggódnod.
2009. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Belehalhat. Jobb lenne most, vemhesen egy jó orvossal ivartalaníttani. Ez az egyetlen lehetőség, ami segít a cicán most, hogy már meglett a baj.
2009. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Ivartalanítsd! Nagyon sürgősen!

Egyszer nekünk is született kiscicánk, a cicám akkor volt 9 hónapos(az orvos azt mondta csak hízott és azért nagy a pocija!!!). 5kölyke lett, 3még aznap meghalt, a másik kettő pedig 1 hét múlva. Nagyon gyengék voltak, a mama meg nagyon szenvedett!

2009. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
OFF: egyet értek az előttem szólókkal, sürgősen vidd orvoshoz. De lenne egy kérdésem. Akkor hogy lehet a környékünkön rengeteg macska van, sokat ismerek semélyesen, persze mind fiatalon szült mert itt nem nagyon törődnek velük, de akkor hogy lehet hogy egy sem halt meg és a kiscicáknak sem volt bajuk? Ezeke egyszerű házimacskák voltak. De akkor nem értem...ha ennyire nagy a valószínűsége, akkor miért nem történt meg itt is? Hiszen szinte minden ismerősömnek van macskája, és így elég gyakran megtörténik ez a szitu... ??? :S
2009. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
A lehető legtapasztaltabb orvossal ivartalanítasd.Az egyik ismerősömnek a 9 hónapos cicája belehalt a szülésbe.
2009. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Ehhez még nagyon fiatal, vidd orvoshoz, az én cicám már 7 hónaposan terhes lett. Az egész méhe szétroncsólódott, napokig szenvedett, mert meghalt egy cica benne. Szerencsére az állatorvos megmentette. és most boldogan él.
2009. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Én ugyan ilyen gondba voltam csak én előre érdeklődtem!!Azt mondták h ha elég erős a cica és egézséges akkor nagyobb baja nem lehet olyan 9-10 honaposan,de ha fiatalabb akkor komolyabb bajok is lehetnek!!!Az enyém is most lesz 1éves és vemhes,de ő azért öregebb mint a tied!!A biztonság kedvéért vidd orvoshoz ha van rá lehetőséged!!
2009. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Most miért kell lepontozni, mert rákérdeztem valamire? Ez csak egy dolog amit láttam, nem így helyes... Válaszoltam a kérdésre is, és jeleztem, hogy OFF...
2009. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!