Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám kb 9 hónapos és...

A macskám kb 9 hónapos és vemhes lett. Belehalhat a szülésbe?

Figyelt kérdés
Azt akarom kérdezni,hogy mivel ilyen fiatal,ugye nem halhat bele az ellésbe??:S mert azt hallottam ,hogy igen.Kérem mielőbb válaszoljatok.Köszönöm!
2009. ápr. 20. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

9hónaposan még Ő is gyerek! És ígyis van már elég sok kóbor cica!

Leállhat a fejlődésben is, ha ilyen korán lesz anya.

2009. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De ha már nagy a hasa ,akkor már nemtud az orvos mit kezdeni vele nem?? :S
2009. ápr. 21. 15:47
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
De tud. Ivartalanítja azonnal! Minél előbb vidd el!
2009. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha nagy a hasa akkor tényleg nemnagyon lehet valamit tenni.Hamarabb kellett volna gondolni az ivartalanításra.Amugy nem 100% hogy belehal megvan rá az esély én egyszer befogadtam egy fiatal cicát az is kb. 1 éves lehetett.Alig volt nálunk 1-2 hónapja mikor elkezdett nőni a hasa arra nem volt pénzem hogy ivartalanítsam és megszülte a 3 kiscicát.Szerencsére az anyamacskának nem lett semmi baja.Később lett mégegy fiatal macskám ez sem volt több 1 évnél egyszer azt vettem észre hogy mindenhol vérfoltok vannak és mindent összevérzett.Elvittem állatdokihoz és kiderült hogy elvetélt.Newmis sejtettem hogy kiscicái lesznek mert végig lapos volt a hasa.Szoval mielőtt bekövetkezik/bekövetkezett a baj az előtt kellett volna ivartalanítani.De állatorvoshoz mindsenféleképpen vidd el.
2009. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

Fogalmam sincs honnan veszitek, hogy belehalhat a szülésbe?!

Az én cicám se volt idősebb és sokkal könnyebben szült, mint most a már 4 éves lánya:)!Ráadásul még szoptatott,és újra vemhes lett közben! 6 (!) kölyke született azután! Az első szülésnél 4 volt. Ebből két lánya velünk maradt, a többi más gazdinál! Semmi baja se volt a világon! Ezek után ivartalanítottuk! De nem vemhesen!

Semmi baja nem lesz, hacsak nem valami különleges cica, vagy netalán beteg!

2009. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez hülyeseg!Miert kellene meghalni?Az en cicam is meg csak 9 honapos szüles elött igaz,de ö is meg a kicsik is nagyon jol vannak
2009. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!