Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet? (SÜRGŐS! )

Mitől lehet? (SÜRGŐS! )

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm macskájának folyamatosan vérzik az orra és most már csak fekszik egész nap és morog magában?

mi baja a cicának?

elvigye dokihoz vagy mit csináljon vele?


2011. szept. 4. 18:00
1 2
 11/16 hell-ikon ***** válasza:
100%

ma 18:19


Kedves 18:19-es, van esély rá, hogy a macska túl éljen egy gázolást. Nem mindegy mennyivel megy az az autó, illetve, hogy hogyan és hol találja el a kocsi, na meg az sem, hogy mekkora találja meg.

Vannak szerencsés esetek amikor a cicus megússza ilyen-olyan törésekkel (ha nem, akkor még belső vérzése is lehet, ha viszont kifejezetten balszerencsés, úgy sérülnek a belső szervei, hogy nem tudják helyre hozni, de kívűlről ez sem mindig látszik (kitaposott bél)).

2011. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Fannig ***** válasza:
100%
Azonnal vidd el orvoshoz!
2011. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
ma 19:09 jah igazad van, bocs, csak én arra gondoltam egyből h kb 80-al üti el a kocsi:)
2011. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Remélem, kedves barátnőd egyszer hasonlóan beteg lesz, de a hozzátartozói ott fognak felette tanakodni, hogy vajon Rozit vigyük orvoshoz, vagy még nem elég beteg?
2011. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de igaza van itt mindenkinek. Tudom, nem a Tied a cica, de a barátnőd ép elméjű? ha nem, akkor tedd már meg, hogy átmész, felveszed a cicát, és mint a szélvész rohansz vele a legközelebbi állatorvoshoz! Vagy hívj ki egyet! Vagy add meg a címüket, és kihívok én egyet. Ez simán állatkínzásnak minősülő büncselekmény. De mivel tegnapelőtt kérdezted, gondolom azóta a cica már borzalmas kínok között elpusztult. És akkor azt kívánom a "barátnőd" -nek, hogy tapasztaljon meg Ő is hasonló jókat. Neked meg az, hogy menekülj az ilyen "barát" elől. Ez nem normális dolog. Nézni, ahogy egy élőlény szenved. hihetetlen! Annyit megtehettek volna, hogy felhívnak egy állatorvost. A legtöbb jó érzésű, és pénz hiányában is segítőkész.
2011. szept. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Húha! Ez tényleg érdekes! Nekem első dolgom az lett volna, hogy állatorvos, nem pedig nézem, ahogy szenved!

Nem tudom, hogy mióta áll fenn nála ez az állapot?


Nekem is volt egy cicám, akit elütött egy motor, pont a fejét találta el (szemtanúja voltam).Nagyon rossz érzés volt látni így. Belső vérzést kapott, elől- hátul vérzett, pár foga ki is tört.Az állatorvos épp szabin volt, ügyeletes orvos jött másik városból, s le volt döbbenve, hogy túlélte. Kellett neki pár nap és jó pár szuri, amire felépült.

Szóval a vérzés lehet a belső vérzés miatt. A morgás pedig a fájdalom miatt.


De könyörgöm, aki állatot tart, abban legyen már annyi felelősség, hogy elviszem állatorvoshoz, s nem hagyom szenvedni!

2011. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!