Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyünk az anyamacskával?...

Mit tegyünk az anyamacskával? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Elment egy napra kóborolni és most nemrég jött haza beraktuk a kölykeihez de nem megy oda hozzájuk elfordul tőlük de a kiscicák már nagyon éhesek nagyon nyávogna mit tegyünk? (a kiscicák 3 hetesek)
2011. szept. 23. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

1, Majd odamegy, csak hagyd, hogy visszarázódjon a buli után :)

2, Rakd olyan helyre (dobozba), ahonnan nem tud elmenni.


De sztem előbb-utóbb meglágyul a cicaszívecskéje, és megy megetetni az éhes bandát!

2011. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jaaj neee szegénykék :(

Próbáljátok meg nyugtatnia cicamamát és a kiscicákat oda csenni a cicihez,hátha elő jön az anyai ösztöne.

2011. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Remélem ebből találsz valami hasznosat :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__246100-3-4-h..

Remélem ebből találsz valami hasznosat :)

2011. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat!!
2011. szept. 23. 19:40
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
kedves kérdező ezeket a cicákat úgy hívják ,hogy sarjú macskák ,vagyis nem életre valók, ha most még meg is eteted ,fog váltásnál úgyis elpusztulnak! ezt az anya macska is tudja!
2011. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Dehogy pusztulnak el! Az anyamacskának benne lehet az ösztöneiben hogy az őszi macska elpusztul és ezért inkább lemond róla, de a gazdája ilyen nagy macskákat már tud etetni! 2-3 hét és akár elválaszthatóak lennének.
2011. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de szerintem sem halnak meg mert igen erős kis ördögfiókák :D már pár cica már megy is :D
2011. szept. 23. 21:22
 8/17 A kérdező kommentje:
a cicamama még mindíg nem ment oda de ahogy kinyitottuk az ajtót már el is tünt nem hiszem vissza fog jönni:( nem tudom mi történt vele soha nem volt ilyen :(
2011. szept. 23. 21:25
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
kedves tudom ,hogy most én vagyok a rossz de ezekkel a cicákkal nem kell foglalkozni! tudod abból még soha semmi jó nem származott ha az ember bele szólt a természet rendjébe! te se avatkozz bele bízd a természetre!!! hát biztos nehéz de a fog váltás úgy is elviszi, és soha nem lesz belőlük szép egészséges cica mindig minden macska meg fogja őket verni ezt akarod nekik? ha a szenvedést akarod akkor neveld fel ,hagy szenvedjen élete végéig!!
2011. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

HÜLYESÉG! Nincs semmi baj a kiscicákkal.Az anyamacska igaz,hogy ott hagyta de ezek a cicák ember közelbe születtek és kötelesség róluk gondoskodni!

Lehet kapni az állateledel boltba cicának való tejet és cuclit.Azzal kellene napi 4-5 alkalommal etetni.

TEHÉNTEJET TILOS ADNI NEKI!

Ha nem kapsz cicának való tejet az állateledel boltba,akkor vegyél LAKTÓZMENTES tejet az is jó.

Ha bármibe segíthetek írj!!

Teca

2011. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!