Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én is szerető vagyok, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asfhfsk kérdése:

Én is szerető vagyok, de még csak 16 éves, ráadásul a pasi az unokatesóm férje, még csak 1 éve házasok, de sokkal időseb nálam. Szerintetek medig lehet ezt titokban tartani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
pffff, barom....
2011. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyék vagytok, hogy ezt csináljátok. Annak a házasságnak sem jósolok sok időt. te meg csalódni fogsz. Ez senkinek sem jó.
2011. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ügyesek vagytok, sokáig. De ha rám hallgatsz, most azonnal befejezed.
2011. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:D ameddig akarod titokban lehet de inkább be kéne fejezni...
2011. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom h be kéne fejeznem,csak az a baj h beleszerettem és már nem tudom h mit csináljak.ha kiderül abból oltári nagy botrány lesz,de olyan nehéz szakítani vele,tényleg szeretem,de olyan nagy lelkiismeretfurdalásom van az unokatesómmal szemben.szerintetek tényleg egy barom vagyok h ebbe belementem???
2011. ápr. 16. 20:52
 6/8 A kérdező kommentje:
nem sokszor tudunk találkozni,mert más városban élünk,de amikor együtt vagyunk olyan gyengéd és kedves velem,még soha nem erőszakoskodott,soha nem ment tovább,mint ahogy én szerettem volna. Még nem feküdtünk le egymással,de már egyre jobban kívánom.Teljeesen össze vagyok zavarodva,segítsetek kérlek!!!
2011. ápr. 16. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
mentsd ami menthető. Szakíts meg vele minden érintkezési módot. Ha jót akarsz magadnak.
2011. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Találj magadnak egy másik pasit és szerintem jobb, ha minél előbb beszélsz unokatesóddal, hogy elmond rádstartolt a férje.

Inkább tőled tudja meg mint másod kézből, így is oltári égés.

2011. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!