Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves, számítógépeket...

15 éves, számítógépeket szerető lánynak mi lenne a jó ajándék?

Figyelt kérdés
Születésnapjára szeretnék adni valamit, ami eredeti és örülne neki. Nem feltétlenül számítógépes dolgot, lehet, hogy valami nőies dolognak is örülne. Amúgy értelmesebb lányról van szó, nem az a tucat, akit boldoggá tesz egy-egy ruhadarab. 8 évvel vagyok nála idősebb, az unokatestvérem és nem akarok neki sablonos dolgot, hanem olyat, aminek örülne.
2010. okt. 27. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
World of warcraft game card 1 hónaposat lehet venni ha jól emlékszem 2.500-3.000ft-ert. :D már ha játszik a játékkal persze csak akkor éri meg .
2010. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az új Medal of Honor vagy Battlefield Bad Company 2 :) már ha szereti az FPS-t :)
2010. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
vásárlási utalvány, amin azt vesz, amit akar
2010. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

nehogy már vásárlási utalványt vegyél neki. a csoki az mindig jó és nem is drága, egynek jó. de neked kellene tudni, te ismered. pl. ha tudod, hogy ki a kedvenc színésze akkor esetleg írsz neki pár válogatás dvd-t a csokin kívül. ezek csak apróságok de kedves dolgok.

aztán ha többet akarsz költeni akkor határ a csillagos ég

2010. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. Vettem neki egy finom belga csokis bonbont és két extra DVD-t, aminek nagyon megörült. Akartam volna még játékot is meg utalványt is, de a két DVD ára nem semmi volt :)
2010. nov. 1. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!