Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány nap múlva kezd el kukacos...

Pro Patria kérdése:

Hány nap múlva kezd el kukacosodni egy macska teteme?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A legyek szerintem azonnal el kezdik belerakni a peteiket, es 5-7 nap mulva mar az uj legyek kelnek ki a kukacokbol.

Tehat a kerdesedre a valasz: AZONNAL.Ha meleg van, akkor budos is lesz ket nap mulva. Miert nem asod el szegenyt?

2011. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vasárnap eltűnt a cicám. Ma megtaláltam a tetemét, ugyanolyan a bundája, mint az enyémnek. De már ették a férgek, és reménykedtem benne, hogy ez régebben múlhatott ki, és az enyém még él...

Ennyi.

2011. szept. 8. 19:16
 3/4 Platypus ***** válasza:
Egyszer találtam egy zsák kiskutyát az erdőben. Még éltek, de már tele voltak légypetével és kukacokkal. Van olyan légy, ami rögtön kis kukacot rak le pete helyett. Ha nagy kövér nyüvek voltak, akkor azok már biztosan voltak pár naposak. Sajnos az idő alapján lehetett a te cicád is.
2011. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az, amit nem akartam elhinni.
2011. szept. 9. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!