Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S! Hova vihetnék 3...

S. O. S! Hova vihetnék 3 talált macskát? Nálam nem maradhatnak.

Figyelt kérdés
Felhívtam a környező menhelyeket, de mind meg vannak telve, azt mondták. Így hova tehetnék 3 6 hetes cicát? Nálam tényleg nem maradhatnak, mert egész nap nem vagyok itthon, és panelról van szó. Segítsetek!
2011. szept. 12. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először írj egy hirdetést, készíts képet is a cicákról. Szerkeszd össze a számítógépen, és este plakátold ki a környéken! Érdemes az iskolák, óvodák környékére is kitenni... :-)


Ha kedves és udvarias vagy, talán a boltosok, állatkereskedők is kiteszik a boltjukba a plakátot. A nyugdíjasklubba is jó ötlet vinni!


Az interneten is hirdesd meg őket több helyen is, pl. expressz, vatera, és a megyei, városi hirdetőoldalakat, fórumokat se feledd, de legyen ott a megye, település neve is! A városi tévében, újságban is lehet hirdetni. De ne feledd, hogy fénykép mindenképpen kell, kép nélkül szinte esélytelen vagy!


Ne aggódj, a cicák kibírják addig, míg gazdára nem találnak, legyen előttük víz és száraztáp, amíg nem vagy otthon, meg egy kisebb tál, vagy tepsi macskaalom/homok/föld.

Sok sikert!

2011. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megvannak még a cicák? én bp-n élek ha tudunk valahol találkozni nekem odaadhatod őket mert nagyim is szeretne egyet meg én is. A Szomszéd meg mondta ( tudja hogy nagy állatos vagyok! :D ) hogyha leközelebb találok cicusokat akor adjak neki egyet! :) írj privátot és megdumáljuk hogy hogyan tudnám megkapni őket!
2013. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Már jó régi a kérdés, elkeltek a cicák szerencsésen :) De ha tudok segíteni cicaügyben, írok ide! Aranyos vagy :)
2013. febr. 13. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!