Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől van, hogy a macskám fújtat?

Mitől van, hogy a macskám fújtat?

Figyelt kérdés

Kb 4-5 napja a saját kicsinyeire fújtat,van,hogy lekever nekik egy laskát.A kicsinyek egyébként 3,5 hónaposak.Az anyamacska az alig több,mint másfél éves.

Akkor jelentkezik ez a fújtatás,köpködés,amikor megpróbálnak hozzá közeledni,vagy csak szimplán ránéznek.

Azóta volt "kapcsolata" másik macskával,szóval bagzott.

Nem tudom,hogy most ez veszettség,vagy terhesség,vagy mi?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 17. 22:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tisztelettel érdeklődnék, hogy miért nem ivartalaníttattad a macskádat, nincs még elég kóbor állat? Vagy mit tervezel az újabb kiscicákkal? Miért nem néztél utána időben, hogy milyen időközönként ajánlott elleni hagyni az anyamacskát?
2011. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sok negatívumot hallottam az ivartalanításról és állatorvos sem ajánlotta igazából.Ha elleni fog a kiscicákat oda tudom adni ismerősöknek,akik törődnek velük.Nem tudom mit csináljak.Ezért "bántja" a kicsiket.Meg is ölheti őket akár?
2011. szept. 17. 22:30
 3/20 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést, épp az imént írták ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2212658-fele..
2011. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Negatívum??? Az nem negatívum, hogy gyakorlatilag megállás nélkül elleted? Vagy ezt is az állatorvos javasolta?

Direkt jót is tesz a macskának, most is milyen kiegyensúlyozott...

2011. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nézd,én mindent megadok nekik.A tapasztalatokra lennék kíváncsi,nem a minősítésemre.Nem vagyok egy mintagazdi,aláírom,de az biztos,hogy a tűzbe is utánuk mennék.
2011. szept. 17. 22:33
 6/20 anonim válasza:
100%
Most csak leválasztja őket. Nincs ezzel semmi baj. Csak már nem akarja őket többé szoptatni. De nem fogja megölni őket, nyugi. Majd a kiscicák megtanulják, hogy anyu mostantól csak egy szimpla másik macska. náluk másként megy az ilyesmi. Nincs mamahotel :D
2011. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez konkrétan egy műtét lenne gondolom....akár télen is ellhet?
2011. szept. 17. 22:34
 8/20 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ!:)
2011. szept. 17. 22:35
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szépen kérlek, ne kínozd szegényt. Tönkre fog menni a szervezete. Nem hiszem el, hogy van olyan állatorvos, aki "nem ajánlja" az ivartalanítást, rutinműtét. Ezt most találtad ki, hogy fényezd magad. Nem támad téged senki, de meg kell értened, ez egy élő állat, nem plüssjáték. El nem hiszem, hogy évente 10 kiscicát van hova elajándékoznod... Legyen eszed, vidd orvoshoz, hamar felgyógyul, ez a folyamatos ellés senkinek nem lesz jó, hacsak nem akarod direkt kínozni szegénykét.
2011. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Régen nem volt olyan,hogy ivartalanítás,félek tőle.Komolyan azt mondta az körzeti állatorvos,hogy nem ajánlja,mert agresszívabb lehet,meg összeszedhet fertőzést a gyógyulás időtartamán belül,legyengül a szervezete.Ilyesmiket mondott,meg azt is,hogy drága.Nem csak a pénzzel van a baj,de így nem tudom kinek higgyek....
2011. szept. 17. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!