Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nőstény macskám sokszor...

A nőstény macskám sokszor feltartja a fenekét, úgy hogy a mellső lábai a földön vannak. Ha hozzáérünk hátulról a hasához, morog, utána egy idő múlva fújtat. Ennyire pározni akar? Mit csináljunk? Hagyjuk békén, ne nyúljunk hozzá ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kéthetente rájön ez a hoppáré.Nem akarjuk pároztatni.
2008. aug. 3. 17:59
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
az én macskám is ezt csinálja, éppen most is rajta van. miskároltasd ki attól elmúlik. egyébként mi nem ivartalanítottuk, és ugye nálunk is 2hetente rájön, de szeretem mert olyankor tudom simogatni mert alapból egyáltalán nem engedi
2008. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én sem tudom máskor simogatni,mert megharap,csak ilyenkor hátulról a hasát,de akkor morog és olyan mintha felizgattam volna...:D nem zavar alapvetően,csak olyan röhejes..:D egyébként lakásban van,szóval az ivartalanítás nem olyan lényeges,ezt meg elviseljük,csak furcsa...
2008. aug. 3. 18:23
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj, aztán ne sírj, ha elszökik. Most tombolnak benne a hormonok, ha nem ivartalanítod lesznek itt még macska keresősdik hidd el. TAPASZTALAT. Nem kell sajnálni azt a pár ezer forintot. Meg lehet kedvezményesen itt is ott is. Mi kedvezménnyel ivartalanítottuk. De meg érte. :)
2008. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
a lakásból h szökik el? egyébként ez már megtörtént párszor,tehát nem elsőre jön rá a párzás...
2008. aug. 3. 19:56
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A macskák könnyen. :) De a párzási időszak alatt (gyakorlatilag egész évben :S) vigyázzatok, hogy ne lógjon ki. Sok esetben annyira messzire viszik az ösztönök, hogy (szobacica révén) nem talál haza.
2008. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod pároztatni (sztem nagyon helyesen) akkor ivartalaníttasd, különben egész évben ezt fogja csinálni 2 hetente, amíg össze nem jön neki. Meg aztán kibírhatatlan is lesz a "nyüszítése" egy idő után. A kilógást megoldják, ilyenkor nagyon résen vannak.
2008. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most fogok kapni egy lánycicát.Mi szúnyoghálót rakatunk fel, h ne szökjön el,d sztem ez nálad már megvan.
2008. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt egy lánycicánk. Lakásban volt, egy ivartalanított kandúrral. Úgy gondoltuk, felesleges az ivartalanítása, úgysem jön neki össze, amit akar... Aztán 4 éves korában észrevettünk egy csomót az egyik emlőbimbójában. Elvittük orvoshoz, ahol megállapították, hogy melldaganat, ami azért alakult ki, mert sosem szoptatott, a hormonok meg dolgoztak. A doki szerint, ha ivartalanítottuk volna, akkor ez nem lett volna ki neki. (Azóta sok szenvedés után elaltattattuk szegényt.)
2008. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt elfeljtettem írni, hogy ivartalanítás után egyébként is sokkal barátságosabb lesz. Tehát ha semmiképp nem akartok kiscicát, akkor komolyan gondolkozz el a műtéten!
2008. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
tényleg barátságosabb lesz? nem fog harapni? mennyibe kerül az ivartalanítás?
2008. aug. 4. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!