Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kiscicat megfogott egy...

Egy kiscicat megfogott egy kutya . A cica bement a kocsi motorjaba vagy valahova a kocsi aatt. El van torve asszem ket bordaja es egy laba mit csinalljak szerintetek tuleli? a vaasz eletmento lehet

Figyelt kérdés
mit csinalljak a valasz eletmento lehet
2011. szept. 18. 17:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
kosz mindent megprobalok
2011. szept. 18. 17:17
 12/23 A kérdező kommentje:

nm ay ne kocsim alatt vn hamen egzz idegen kocsi alatt tettem a kocsi ala egz majkremet es most varom h bujjon elo

de nagzon meg lehet ilzedve

2011. szept. 18. 19:04
 13/23 anonim ***** válasza:
ez jó ötlet volt, ha megéhezik és még járóképes tuti előjön... mondjuk lehet valami aromásabbal (pl. sült szalonna) kellene próbálkozni, akkor szerintem hamarabb előbújna. Nem tudod kinek az autója? szomszédok stb. nem tudnak segíteni?
2011. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Na? történt azóta valami?
2011. szept. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
sokan kíváncsiak vagyunk, mi lett a kiscicóval.Írjál légy szíves mi történt.
2011. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

bementem a hayba h merjen kijonni es a kocsi ayota elment es nm tom hogz hol van a kiscica sajnos.de kosyi syepen a valasyokat.egz csomot kerestem ma.de eyt jo jelnek vesyem mert ayt jelenti h nm volt olzan rossyul h ne tudjon jarni mert nincs a kornzeken vagz ay auto tulajdonosa elvitte magaval.de ugze miko eelindult a motor kijott nm?

_

2011. szept. 19. 15:53
 17/23 anonim ***** válasza:

csak remélni lehet, hogy túlélte ezt a kalandot....mindenesetre Te megpróbáltál mindent, a többi a cica szerencséjén múlott.

nem haragszol meg, ha megkérdezem miért írsz ilyen furcsán?

alig lehet elolvasni, bár a lényeget azért értettem.

üdv.

2011. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
szerintem felcserélődött neki véletlenül a billentyűzeten az y és a z. velem is előfordult már.
2011. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
aha igaz
2011. szept. 19. 16:55
 20/23 anonim ***** válasza:
oké, így már értem:)
2011. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!