Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a jó minőségű, de...

Melyik a jó minőségű, de kifizethető cicakaja?

Figyelt kérdés
a múltkor szóba került,h whiskast adok enni a cicámnak, és többen rám szóltak,h az nem túl jó. akkor melyik a jó fajta? én eddig azt hittem, az a legjobb, azt még úgy ahogy meg is ette. most vettem purina felixet, ez most még jobban ízlik neki, de a "kitekat és társait" nem hajlandó megenni. a házi kosztból csak a sült v főtt húst eszi. milyen jó ennit javasoltok neki, és azt hol lehet kapni? pl állateledelesnél jobb venni? a konzerves és a száraztáp is kell neki egyformán? remélem, tudtok tanácsot adni? előre is köszi
2011. szept. 18. 21:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Whiskassal sajna nekem nagyon rossz tapasztalatom van...... Egy régebbi félperzsa cicám lila zacsi mániás volt, vagyis csak whiskas tápot volt hajlandó enni. egy alkalommal nem tudott önerőből szülni és gyors rohantunk vele az állatorvoshoz, aki sajna nem tudta megmenteni a cicust, de még majd hogynem feljelentett minket, hogy éheztetve van a macskánk. Mivel nagy bundája volt, meg a kis cicák miatt nagy pocakja és nem bújos cica volt, nem vettük észre, hogy alultáplált, bár a whiskas táp nagy mennyiségben fogyott.........úgyhogy ennyit erről a tápról....

és most meg nem rég, hogy nem voltam itthon 2 napig és a macsekomnak a család whiskas konzervet vett.....végeredmény a cicám össze rókázta a nappalit..............

Jelenleg csak purinás tápot kap és most a picurik is csak azt és felix konzervet.

2011. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én cicám szintén whiskas-t kapott, de egy idő után unta. Auchanban vannak jó kaják, vagy legalább is olyanok, amit a válogatós macskák is megesznek. Igazából noname, de van több fajta, és az enyém megette. Konzercet viszont nem tudtam neki adni, abba beleevett, és otthagyta. Kitekatot pedig szintén nem evett.
2011. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!