Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha nem táppal, hanem hússal...

Ha nem táppal, hanem hússal etetem a macskát, akkor itt is -úgy mint a kutyánál- kell kiegészítés?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lesz-e olyan jó, mintha táppal etetem? Van valami aminek olyan érteke van mint a jó minőségű tápnak? Macskatápokban nem vagyok olyan tájékozott, mint a kutyatápban, mi neve a jó minőségűeknek?
2009. ápr. 24. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

szeirntem nyugodtan adhatsz neki házi kosztot, csak húst, hát, nem tudom elég-e.

nálunk a kismacska szinte bármit megenne, meg is eszik, elég változatosan... sztem jobb is, ha házit kap.

a nagy cicánkat évekig whiskassal etettük, anagyonjó-nagyondrágával és vesebajos lett, elvileg attól:(

a picinek viszont veszünk cba-sat is, azt is szereti, ha úgy jön ki és nincs vidéken azt kap.

2009. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jó az egyoldalú táplálás(csak hús). Adj neki házikaját, meg cicakaját is. Én a Friskiest adom a cicáknak, mert csak ezt hajlandó mind az 5 megenni.
2009. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

semmiképp nem jó,ha csak húst kap,az egyoldalú táplálkozás egyik állatnak-embernek-sem tesz jót!

Míg kicsi mindenképp meg kell kapnia a szükséges vitaminokat,amiket a húsból nem tud felvenni.

Javaslom,hogy legalább 9 hónapos koráig kapjon Whiskas kölökmaccs-tápot,meg ha szereti,akkor teljes tejet,de forralva-lehűtve.Így aggodalom nélkül hozzájut a szükséges vitaminokhoz-nyomelemekhez,és a fejfájástól is megkíméled magad,hogy biztos mindent elegendő mennyiségben,és arányban megkap-e....

2009. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

előző vagyok:

ha már nem kicsi a maccs,akkor is jót tesz a változatosság,néha egy kis nyers vagy konzerv hal,belsőség,tojás,tej...az enyém az olajbogyóra és az aszalt datolyára esküszik,hát érdekes ízlése van,nem tagadom:)

Remélem azért tudtam segíteni!


U.I.:a Whiskastól max.akkor lehetett vesebajos,ha CSAK azt kapta....

2009. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, a macskáknál milyen jóminőségű tápok vannak? Ezeken kívül, amik itt fel vannak sorolva. Most lesz majd kiscicám, máskor is volt, de "csak" amolyan kerti, nomád macska.
2009. ápr. 24. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Orijennek és Acanának van nagyon magas hústartalmú macskatápja, és ebben vannak gyógynövények is.

www.acana.hu

www.orijen.hu

2009. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!