Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 db macska egy háznál. Ez...

6 db macska egy háznál. Ez törvényes?

Figyelt kérdés
Kertben laknak, van hova behúzódniuk, egész nap van friss vizük, napi 5x kapnak ennivalót. Szárazkaját, konzervet, szalámit illetve ételmaradékot (nem moslék). Természetesen orvosi ellátást is kapnak, ha szükséges.
2011. szept. 19. 23:36
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szerintem örüljenek a szomszédok, hogy nem lesznek többé rágcsálóproblémák a környéken.

:)

2011. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én macska párti vagyok, ne érts félre, utolsó, de az én szomszédaim pl. nem rajongtak a cicáért mert 1.: nem szeretik a kutyákat és a macskákat

2.: a gyerekek homokozója átváltozott óriási cicaalommá

3.: párzáskor a kandúrok mindent telejelölnek

4.: féltek, hogy a gyerek elkap valamit a macskától...


tekintettel kell lenni a környezetünkre is.

mi szerencsére tisztáztuk a dolgokat (én kibírom, hogy a kakasuk hajnalban kukorékol, ők kibírják, hogy a kutyák/macskák is adnak ki hangokat...)

2011. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Van egy ismerősöm,aki 11(!) macskát tartott panel(!) lakásban.Jól tartotta őket,még büdös sem volt nála,de az összes pénze rájuk ment el,szóval elkezdte elajándékozgatni őket.Mára 2 maradt neki és már élettársa is van :D Kertes házban simán elfér 6 cica,feltéve,ha nincs a közelben galambász,mert azok előszeretettel tesznek ki macskacsapdákat:(
2011. szept. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

3 kandúr, 3 nőstény ebből az egyik már olyan öreg, hogy nem párzik, másik ivartalanítva, harmadik pedig fél éves sincs.

A 7 év alatt pedig természetes, hogy nem 4 utódjuk volt, tehát logikus, hogy a többivel kellett kezdenem valamit.

Azt hittem magától értetődő, hogy nem akarok macskahegyeket, mint a szomszédom.

Szerencsére galambász nincs, de minden közvetlen szomszédunknál nagytestű kutyák vannak. Csak remélni merem, hogy az eltűnt cicáim nem azoknál végezték... Sajnos nem lehet megoldani, hogy ne mászkáljanak végtére is ők nem kutyák.

2011. szept. 25. 19:57
 15/15 anonim ***** válasza:
11 macskára ment el minden pénze? Az érdekes. Nekem a 32-re se megy el az összes. :)
2011. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!