Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám érti amit mondok?

A macskám érti amit mondok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint (5 cicám van) a nevüket megtanulják, és a szokásos hívószavadat, akármi is az, a cicicc, vagy a gyere, (a férjem pl: FRÜHSTÜCK! kiáltással hívja őket enni) nagyon hamar megtanulják. A többit pedig inkább a hangszínekből szűri le. Tudja, ha mérges vagy, ha szomorú, ha beteg, de nem érti a gondolataidat.
2008. márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aha akkor megérzik amikor valaki beteg?Mert amikor én nagyon beteg vagyok mindig körbeülnek a macskáim
2008. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a tapasztalatom, ha beteg vagy, de ha csak szomorú is, megérzik és odaülnek, fekszenek köréd. A múlt héten influenzásan azon röhögtem, hogy már szinte kitúrtak az ágyamból:) 4 cicó és egy kuty "gyógyítgatott" naphosszat. A köhögési rohamaim teljesen kétségbe ejtették őket. :)
2008. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
igen a hangszínedből értik valamennyire pl.: ha halkan beszélsz és nyugodtan a cicádhoz dorombolni fog. Egyszer egy kutyához csúnya hangon beszéltem és majdnem megharapott XD Meg a papám rosszul érezte magát a cica odament leült elé és perceken keresztül nézte majd továbbment Különösek az állatok mi nem érthetjük őket de ki tudja ők értenek-e minket?!
2009. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Ez erdekes mert en egyszer viccbol mondtam a cicamnak,hogy gyere es harabd meg a batyam labat.Erre o ramnezett es kb egy perc mulva meg is harapta a labujkajat.

Jo lehet veletlen is de ki tudja :)

2009. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!