Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ideiglenes örökbefogadás? Ha...

Ideiglenes örökbefogadás? Ha valaki csinálta már írja le milyen!

Figyelt kérdés
Nagy lakásban élünk van egy kutyánk, egy macskánk és van 3 húgom. Ezzel együtt lehetséges hogy lehetnék ideiglenes örökbefogadó?
2011. szept. 22. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a kutyád kijön más kutyákkal, és szüleid is beleegyeznek, miért ne? A fajtamentők általában állnak minden, kutyával kapcsolatos költséget. Például a mudimentők, akiknek most is nagy szükségük lenne még ideiglenesre. A honlapjukon eléred őket, ha gondolod :-)

Mivel pásztorkutyák, arra tenyésztették ki őket, hogy jól kijöjjenek más állatokkal, így a cicával is könnyű őket összeszoktatni.

2011. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Én igazából macskára gondoltam, de kutyát is szívesen örökbe fogadnék ideiglenesen:) Én 6-7 órát iskolában töltök viszont szívesen örökbe fogadnék egész pici állatokat is. Ez lehetséges? Hány hetes/hónapos korától bír ki ennyit egyedül?

Anyának sajnos nem tetszik az ötlet mer fél hogy nem engedném el őket utána, pedig ha jó helyre kerülnek , még ha nehezen is de elengedném őket!:( Van ötletetek hogy hogyan vehetem rá anyát?

2011. szept. 22. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan hogy megszereted es mar nem akarod visszaadni, de lehet olyan is hogy muszaj lesz, akk meg bankodhatsz.
2011. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az illetékeseknél tedd fel a kérdéseidet. Vedd fel a kapcsolatot egy állatmenhellyel pl. a Noé-nak van fajtamentő programja és pont most írtak egy cikket a honlapjukon is olvasható, a macska ideiglenes befogadásról.
2011. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Betudnád linkelni azt a cikket? Am azért írtam ide h megtudja hogy nagyon nehéz-e a megválás.

2011. szept. 24. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt is van a cikk, de ha felkeresed őket biztos többet tudnak neked mesélni. :)

[link]

2011. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!