Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elképzelhető, hogy a macskám...

Elképzelhető, hogy a macskám FÁZIK?

Figyelt kérdés

Reggel ahogy felkeltem, fogta és befúrta magát a takaró alá. Azóta ott fekszik.

Márciusban került hozzánk, akkor is csinálta ezt egy darabig, de azt hittük, csak az új hely miatt.

23 fok van a szobában. Fázhat ilyen hőmérsékleten egy macska??


2011. szept. 24. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, de a cicák nagyon szeretnek betakarózni. Nem azért, mert fáznának, mégis szívesen bújnak a meleg paplan alá:))
2011. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy fázik, de attól még jól érzi ott magát. A macskák szeretik a meleg helyeket és a legfurábbakat tudják megtalálni. Télen az enyém is bebújik a takaró alá.
2011. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az jó :) de amúgy ilyet már hónapok óta nem csinált. Kb. május óta. Csak előtte meg most. Ez mitől lehet?
2011. szept. 24. 10:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor csinálja amikor kedve van. :) És azért csinálja mert a macsekok szeretnek betakarózni meg a meleg helyeket. :)
2011. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ágyban párnák közt?? Nagyon helyes! :) A mi macsekunk is akkora hátasokat szokott dobni az ágyban! Élni tudni kell....
2011. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor megnyugodtam. Mindenesetre ezen a téren van még mit tanulnom tőle :D
2011. szept. 24. 10:51
 7/9 hell-ikon ***** válasza:

Elképzelhető, hogy váratlan neki a múlt heti 30+os hőség után a mostani 20+os meleg. Nem állt át a szervezete a hűvösebb időre és arra reagál így.

Az én macskáim most már délelőtt 10 előtt csak akkor mennek ki ha nagyon muszáj, mióta kellemesen langyos az idő. Éjszaka meg abszolút bent vannak, ami nem is csoda, mert hajnalban, napkelte körül alig van több 10 foknál. (Valamelyik hajnalban már bement az alá is (9)).

2011. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hell-ikon ***** válasza:
100%
Na, amit kiakartam hozni belőle, igen, van rá némi esély, hogy fázik a fentiek tekintetében. Elég nagy a hőmérséklet különbség a múlt héthez képest.
2011. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én cicám is szokott ilyet csinálni :) ne aggódj nem fázik. az enyém még nyáron is csinálta. egyszerűen csak szertnek meleg helyeken lenni és bebugyolálni magukat :)
2011. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!