Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talaltam egy kb 2-3 hetes...

Talaltam egy kb 2-3 hetes kiscicat, hogyan etessem, es mit tegyek h ne sirjon mindig?

Figyelt kérdés
Az utcan talaltam szegenyt, nem volt szivem ott hagyni, de olyan tehetetlennek erzem magam?!
2011. szept. 24. 12:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
27%
én azt javasolom h próbálj vmi orrcsepp szerű edényben langyos tejet adni neki. amiből lényegében tudsz csepegtetni a szájába, ha még nem tud edényből inni.
2011. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Az anyukája után sír szegénykém, simizd, legyél vele, csinálj neki meleg,puha vackot.

Mi is így voltunk - tejet adtunk neki, de mint kiderült, nem lett volna szabad, mert sok cica tejcukorérzékeny, és hasmenése lesz (a mienknek nem lett semmi baja) De ha biztosra akarsz menni, cicatejet vegyél.

Adj neki parizert kockázva, vagy alutasakos ciocakaját (szárazat ilyenkor még max. áztatva eszi meg, de azt se mindegyik)

Figyeld, hogy vécézik-e! Ha nem, akkor óvatosan simizni kell a hasát, ha az sem, akkor papírral vagy gumokesztyűben a popsiját, hogy beinduljon az emésztése! (A mienk egyedül vécézett, igaz csak 3 nap után,mert régóta éhezett szegénykém)

Vidd állatorvoshoz, biztos, ami biztos (tőlünk pénzt se kért az állatorvos, mert talált cica, és nem is volt semmi baja)

Nézz körül a neten, több állatvédő egyesületnek vannak cikkei a témában.

Nyugi, fel fogod tudni nevelni, a mienk azóta 10-szer akkora, tekintélyes, boldog kandúr :D

2011. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

még mindig nem tudják megemészteni a tejet a macskák


bármelyik állateledel boltban van viszont macskaanyatej pótló, ha jól rémlik a fressnapfban már 1300-ért láttam

2011. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
2011. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
... sajnos csak 7fon tudom allatorvoshoz vinni, es cicatapszert venni neki, mert 7vegen zarva az uzletek :( remelem addig nem lesz semmi baja a tehentejtol sem...
2011. szept. 24. 12:54
 6/15 anonim ***** válasza:
előző, a linkeddel csak az a baj, hogy a macskák kisebbek és hogy hülyeséget ír, tejjel nem etetünk macskát...
2011. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

de lesz, nem tudja megemészteni + hasmenése lesz és hamar kiszárad és meghal


ha más nincs, vegyél az ügyeletes patikában laktózmentes csecsemőtápszert vagy kérj ismerőstől, ahol nem szopik a csecsemő, hanem tápszeres

2011. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
amúgy manapság már szinte semelyik üzlet nincs hétvégén zárva
2011. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kisvaros, az ABC nyitva van, az allatpatika nem, sajnos.
2011. szept. 24. 13:32
 10/15 anonim ***** válasza:
rendes patika biztos van, ha más nem ügyelet
2011. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!