Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes a macskám. Nagy a...

Vemhes a macskám. Nagy a hasa, és meg van duzzadva az emlője, nagyon picit megnyomtam, és van teje is. Ezt mit jelent, hogy körülbelül mennyi időn belül fial meg?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kijárós macska, mit csináltam volna? Járkáljak utána és figyeljem hogy ne b*sszák meg?"


Megfogod oszt' ivartalaníttatod. Amúgy valószínűleg nem sokára.

2011. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha fizeted, akkor már is viszem ivartalaníttatni.
2011. szept. 24. 23:28
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem probléma hogy hasas. Mert meg tartjuk őket, már vannak jelentkezők is , akik szeretnének kiscicát.
2011. szept. 24. 23:34
 4/10 anonim ***** válasza:

istenem mért nem lehet normálisan válaszolni?!-költői kérdés

válaszom: szülés előtti nap kezd folyni a tej szóval nemsokára :D sok sikert a picurokhoz!

2011. szept. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

" Mert meg tartjuk őket, már vannak jelentkezők is "...miért ha nem lennének gazdijelöltek agyonvernétek őket,vagy mi?Úgy bírom ezt a kifizeted szöveget.Elárulok egy nagy titkot:nem kötelező ám macskát vagy bármilyen más állatot tartani ;)

És hogy a kérdésre is válaszoljak valoszínűleg nemsokára meglesznek a cicák.Remélem elviszed majd ivartalanítani.

2011. szept. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és gondolj bele,hogy születik 5-6 kiscica.Számold össze hogy mennyi lesz őket beoltatni,féregteleníteni stb. Sokkal olcsobb lett volna az ivartalanítás.De ez csak az én véleményem mert valószínűleg el se viszed orvoshoz őket mert az ugye pénzbe kerül...És légyszíves ne gyere a kifizeted szöveggel mert én kifizetem a SAJÁT macskámnak de ugye a tiedet nem én vállaltam :)
2011. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vernénk agyon, írtam hogy megtartjuk őket magunknak, és adunk is oda azoknak akiknek kell. Ez lesz a 2. fialása ,de az elsőnél nem volt semmi elöjele mielőtt fialt. Azokat sem vertük agyon... hanem megtartottuk, most is meg vannak. De tényleg most már ivartalaníttatni fogom őket, mert ez már sok macska lesz.
2011. szept. 25. 00:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Törölték az értelmetlen válaszokat..
2011. szept. 25. 11:42
 9/10 anonim ***** válasza:

léci írd meg ha megszülettek!! kíváncsi vagyok hogy helyes volt-e a válaszom

én írtam h kb 1 nap van hátra

előre is köszi!! :)

2011. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké. Megírom :)
2011. szept. 25. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!