Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van, aki két cicát tart...

Van, aki két cicát tart lakásban-tehát zárt térben, nincsen lehetősége az állatoknak kimászkálni?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Édesanyám cicája szült 6 kölyköt, ebből 4 már elkelt jó gazdikhoz-mamacica majd ivartalanítva lesz persze. Párommal mi is bevállalnánk egyet, de a hatodikra is szeretnénk addig vigyázni, amíg nem találunk neki gazdit.

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. szept. 28. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Rokonnak két szobacicája van. Teljesen jól megvannak bent a lakásban. Néha rohangásznak, kicsit hancúroznak, gyilkolják egymást. Ketten jól megvannak, cukik. Nem mondom leesik néha ez-az, de lehet úgy pakolni, hogy megússzátok a repülő tárgyakat. Most is benti cicák? Talán az lehet nehezebb ügy, ha most kintiek és azt kell megszokniuk, hogy nem mehetnek a szabadba. üdv,
2011. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még nem voltak kinn a kölykök (8hetesek), anyum kertes házban lakik, a mamacica az ki-be járkál. Ahol én lakon, ott is ki tudnának mászkálni, mert van egy pici kert, csak főút mellett van a ház, és félteném őket.


köszi a választ!

2011. szept. 28. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
NEkem kettő van, egy 12 hós és egy 5 hós, és baromira elvannak :D Kergetőznek körbe-körbe, néha eldöntenek ezt-azt egy széket, lámpát de eddig a lámpa volt a legnagyobb veszteség amúgy egymással játszanak, szóval a játékok sem érdeklik őket és nem bántanak úgy direktbe semmit, néha a szőnyeget kapargatják, de rájuk szólok és abbahagyják. A nagy ki sem mer menni levittem hámmal, de úgy betojt h visszaszaladt, a kicsi nem betoji de nem látom rajta a vágyat h kimenne, néha kiszökik a lépcsőházba de hamar visszajön.
2011. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na, akkor megnyugodtam:)

köszi a válaszod:)

2011. szept. 28. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ÉN is 2 macskát tartok egy panellakásba. Az idősebbik 9 éves múlt, a fiatalabb 1 éves. Nincsen velük gond, az idősebb nyugodt fajta, ő élt pár hónapot falun is, a kicsi utcacica volt, de nincsenek megbolondulva a kisebb terület miatt:).
2011. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!