Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fuldoklik a macskám egy...

Fuldoklik a macskám egy csontban, valahol elől akadhatott meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, rohanj szerencsétlennel az első állatorvoshoz!!! te magad ne piszkáld neki, mert csak mélyebbre megy!!
2009. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem próbáld meg itatni, elvinni állatorvoshoz... Nem vagyk nagy macska szakértő de szerintem ne adj neki többé nagy darab csontokat vagy esetleg szálkákat. Remélem nem fog megfulladni és jobbulást kívánok neki!
2009. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
állatorvos gyorsan, hétfő van ilyenkor biztos nyitva van az összes rendelő!
2009. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Macska-Elsősegély


~Fuldoklás~


Ha kiscicád fuldoklik valamitől, ne hajtsd hátra a fejét megnézni az eltömődést!Ettől a tárgy még lejjebb csúszhat a torokban, és még több problémát okozhat.


¤Kérj meg valakit hogy tartsa nyitva a cica száját, Te pedig nézz bele a torkába.

¤ Ha látod a tárgyat,próbáld meg eltávolítani ujjaiddal.Ha ez nem működik, próbáld meg a cicád fejjel lefelé tartani,finoman,de határozottan ütögetve mellkasát pár másodpercig.KIs szerencsével felköhögi azt,amitől fuldoklik.Ha ez nem segít,hívd fel az állatorvost, és vidd azonnal a rendelőjébe!

2009. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sikerült kiszedni, bár nem volt könnyű segítség nélkül. Egyébként nem szoktam csontot adni neki, csak ellopja a kutyától.
2009. ápr. 27. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!