Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül kb. a cicáknál...

Dizus kérdése:

Mennyibe kerül kb. a cicáknál az ivartalanítás? Mindkét nem érdekelne.

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 02:41
 1/7 anonim ***** válasza:
műtétileg kb 5000 ft, egyéb megoldások ingyen...
2011. okt. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez függ a rendelőtől is (az az, hogy hol helyezkedik el?), én Tatabányáról hordom át Tatára az állataimat (oka, hogy Tatabányán 2x olyan drága minden), itt a kandúr 2800-3000Ft, a nőstény 5800-6000Ft. A nőstény cica ivartalanítása mindig drágább, mert bonyolultabb a műtét.

Mivel már Tatabányán dupla annyiba kerül a műtét, Budapesten és környékén valószínűleg még drágábbak a műtétek. Interneten nézelődj, hogy az adott városban milyen rendelők vannak, biztos valamelyiknek van az interneten árlistája, az alapján már tudsz kalkulálni.

2011. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Bp-től 30km-re lakom, szóval abszolút Pest közelben. És az én nőstényem ivartalanítása 11 ezer forint volt, a kandúroké itt 8-9 ezer Ft.
2011. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó annak függvényében hol laksz. Itt Budapesten a legdrágább, itt láttam már nőstény macska ivartalanításáért 19 000 ft-os tarifát is... Mi a kandúrunkat akció keretében ivartalaníttattuk 5000 ft-ért. Vidéken jóval olcsóbb.
2011. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is tatabányáról hordom át tatára, mint a 2. válaszoló :) én tavasszal vittem el a lánycicámat, és fele annyiba került tatán, mint itt :) 4500 ft volt, ha jól emlékszem, és nagyon szép munkát végeztek. fiúnál olcsóbb.
2011. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nőstényeknél 11000-12000 forint

Kandúroknál 7000-8000

2011. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerbiában élek. Itt a nőstények (cicáknál, kutyáknál is) ingyen van az ivartalanitás, a kanoknak pedig átszámitva kb. 3000 forint :)

Remélem nem baj, hogy hizzászóltam :)

2011. okt. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!