Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megöltem az egyik kiscicánkat....

Megöltem az egyik kiscicánkat. Történt veletek hasonló eset?

Figyelt kérdés

Ha igen,hogy dolgoztátok fel ?

1 hónapos kiscica,nem figyeltem eléggé,a lábam alá ugrott,szegénynek betört a feje és el kellett altatni :(


2011. okt. 4. 23:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy figyelni kell,másfél év alatt volt kb 20 kismacska a házban,figyeltem mindig,most tele volt a kezem,és nem láttam a lábam alá,a bátyám mondta,hogy úgy ugrott alám.Szegényt kilapítottam acélbetétessel.
2011. okt. 5. 20:15
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Na én teljesen megértelek. A mi cicánkat a párom "ölte meg". Kérdést is írtam ki ezzel kapcsolatban annyira nem tudtam feldolgozni. tataroztunk, és rátette a franciaágyat. Szegénykém meg sem nyekkent, nem szenvedett :( Júliusban történt, de a mai napig nyomaszt, és még fog is jó sokáig. Azóta van másik macskánk, de nem tudom úgy szeretni :'( Azért ne gyötörd magad, nem direkt tetted ahogy a férjem sem. Sajnos vannak ilyen értelmetlen, borzasztó balesetek, és a cicák mesterien, észrevétlenül kerülnek lábak, bútorok, autók, stb alá.

2011. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
31%

"Szegényt kilapítottam acélbetétessel."


Ahhoz képest hogy mennyire bánod, elég érdekes stílusban beszélsz róla...

Egyébként ha megengeded, adok egy tippet: amíg nálunk picik voltak a macskák addig sötétben, vagy ha nem láttunk rendesen , mindig csak csúsztattuk a lábunkat a földön, lépés helyett. Soha nem léptünk rá egyikre sem.

2011. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!