Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnám "elpasszolni" két...

Hol tudnám "elpasszolni" két kiscicánkat?

Figyelt kérdés
macskás fórumokon hírdettem már, de nem jelentkezett senki, ismerősöknek sem kellenek. sajnos nem tarthatjuk meg őket, mert így van mellettük 3 macska, meg egy kutya.
2008. szept. 17. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbálkozz itt:

[link]

[link]

2008. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
rakd fel az iwiwre és apróhirdetésbe is!
2008. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
www.macska.hu
2008. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül a környéken lovardáknál, tehenészeteknél, ott többnyire jól jönnek a cicák. Én is aggódva adtam oda először, mert nem épp egérfogásra vannak kondicionálva, de aztán megnyugodtam, amikor láttam, hogy rendesen etetik őket, meleg vackuk van, és foglalkoznak is velük.
2008. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyum a munkahelyén hirdette a kiscicákat, mindkettőt elvitték másnap.
2008. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
barátom nővérének van is lovardája, csak ott minden második macskára már rálépett ló, és húzzák a lábukat. mondjuk ott mondták is, h nyugodtan lehet vinni őket oda, mert nem árt, ha "frissül az állomány". végül is nem olyan kicsik már, hátha tudnak magukra vigyázni... az a baj, h túlságosan bújósak, meg szeretik az ember közelségét. de lehet, h ez lesz, ha nem találok más megoldást...
2008. szept. 17. 14:30
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

"hátha tudnak vigyázni már"

Hát, biztos, hogy egyszer-kétszer rájuk fognak taposni és benne van a pakliban az is, hogy elpusztulnak.

Szerintem küzdj egy rendes gazdiért, egy jó kis házba, sokkal jobb lesz a cicusoknak. /Egyébként én hamarosan szeretnék egy macsekot, csak sajnos még nem találtam olyan cicát, aki inkább szobacica. Kintre nem szeretnék, mert van egy rohadtul domináns macska aki már egy jó pár cicánkat elüldözte. Szóval nekem vagy kandúrka kell szobamacskusznak, vagy ivartalanított lány cicó. Csak egy tipp: ha ivartalanítod, féreghajtózod és beoltatod őket, biztos, hogy napok alatt elkelnek.)

2008. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekünk pont kéne kiscica.hollaksz?
2008. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
budapest. 5 hónaposak, nagyon ragaszkodnak az emberhez, egyik grafitszürke, másik tricolor (fekete-fehér-vörös). ha érdekel, adj egy email címet, küldök képeket.
2008. szept. 17. 17:00
 10/12 anonim ***** válasza:
dekármessze laksz:((
2008. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!