Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Linkelnétek menhelyi elvihető...

Linkelnétek menhelyi elvihető cicákat? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Sajnos pár napja nem jön haza a nőstény, ivartalanított cicám, Mica.:(


Nagyon hiányzik, még várok, hátha csak éppen csavaroghatnékja támadt (félig kinti, félig benti cica volt, de ha akart, egész nap bent lehetett.)

Van egy tesója is, Mutyi - ő kandúr és ivaros, viszont ennek a gyakorlatban semmi jelét nem adja már 3 éve.:D


Anyukámmal azon gondolkodtunk, hogy ha bekövetkezik a legrosszabb, amitől félünk, és Mica még 1-2 hét múlva sem jön haza, akkor befogadnánk egy menhelyi cicust.



Leírom, milyen körülmények közé érkezne:

- szintén kinti-benti cica lenne (kertes házban lakom)

- 4 kutya van a háznál, ebből az egyik szintén cica méretű keverék, a kutyák teljesen "cicakompatibilisek", tehát nem fogják a frászt hozni rá...

- Lehetőleg ne ivaros kandúr legyen

- az sem baj, ha "hendikeppes", mivel gondolom az ilyen cicáknak kisebb esélyük van gazdira találni, én szívesen befogadom.

- nem feltétel, hogy kölyök legyen, bár nyilván könnyebb dolgom lenne.


Az egyetlen "elvárásom" vele szemben, hogy legyen szelíd és bújós...


Bár remélem, Mica még haza jön, mert vele egészen különleges kapcsolatunk volt/van...


Csak tájékozódni szeretnék addig is...


Megköszönném, ha linkelnétek cicákról képet, akiknek megfelel az, amit nyújtani tudok!:)


2011. okt. 5. 19:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)


Azért nem akartam írni, hogy el ne kiabáljam, de igen, a Noés Pillébe szerettünk bele menthetetlenül, és szombaton már találkozunk is az ideiglenes befogadóival!:)


Sajnos Mica még mindig nem jött haza...:(

De még nem adom fel a reményt, hátha csak egy kisgyerekes család tartja fogságban...:D


Majd még megírom, hogy alkalmasnak találtak-e a gazdaságra, és mi újság Pillével!:)

2011. okt. 7. 09:01
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok (mind2 ügyben) :) ;)
2011. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)


Sajnos Mica még mindig nem került elő, de azért még reménykedünk...

Tegnap este viszont örökbe fogadtuk Pillét!:)


Nagyon nem akart velünk jönni, de már az autóban hazafelé dörgölőzött a kezemhez, teljesen megnyugodott...:)

A szobámban kiengedtem, hadd derítse fel a terepet...

Kicsit magára hagytam, hogy ne sokkoljam le a jelenlétemmel...:D

Amikor visszamentem a szobámba, fél órán át kerestem, annyira picike, hogy meg mertem volna esküdni, hogy máris eltűnt!

De persze meglett...:D

Rögtön engedte magát ölbe venni, nagy kéjenc a kisasszony!:D

Mutyival még nem találkozott, egyelőre ez is nagyon jó, hogy ilyen gyorsan feloldódott az új helyén - már összebújva aludtunk, és a hasát is engedi simogatni.:)


Ma pedig felhívom Emma (szintén noés félvak kiscica) ideiglenes befogadóját, mert neki még tudunk helyet szorítani a mi kis fedélzetünkön!:)



Mindenkinek köszönöm a segítséget, ötleteket, a Noésok egyébként nagyon kedvesek, eddig a legjobb menhely-csapat, akikkel találkoztam!:)


(Emmáról is írok majd, hogy sikerült-e a befogadás!:))

2011. okt. 9. 09:01
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Megneztem oket noe honlapjan. Nagyon edeseknek :) Tapasztalatom szerint a kiscica hamar osszebaratkozik masik cicakkal.. a ket kics meg imadni fogjak egymast :) Jo cicazast. Es varom a tovabbi infokat a masik cicarol is :)
2011. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jaj úgy örülök, hogy Pille is, Emma is :) most igazán megérte belinkelni a Noét (Sok helyen szoktam népszerűsíteni őket, mert nagyon imádom az alapítványt) :)))

Gratulálok! És szerintem sokan továbbra is várjuk a beszámolót mind Pilléről, Emmáról és Micáról :)



[link] - gondolom te vagy a gazdijelölt :))))

2011. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok a gazdijelölt!:)


Csak mivel Pille még csak hétfőn kapta meg az első oltását, Emmáéknál pedig két cica beteg, eltoltuk egy héttel a befogadást a biztonság kedvéért...:)


De már nagyon várjuk!:)


Sajnos Mica még mindig nem jött haza.:(

Pille egyre magabiztosabb, nagy kéjenc!:)



Nekem is nagyon szimpatikus a Noé, tényleg jó, hogy őket ajánlottad, köszönöm!:)


Később, ha önállósítottam magam, én is szeretnék ideiglenesezni, és jó volna náluk tevékenykedni.:)



Majd még írok, mi a helyzet Emmával!:)

2011. okt. 13. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!