Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hetente szoktátok cseréln...

Hány hetente szoktátok cserélni a teljes almot ahelyett h megint rátöltenétek (minden válaszolónak megy a zöld mancs- már ha nem ír nagy marhaságot szórakozásból)?

Figyelt kérdés
Tehát mennyi idő után szükséges a teljeset kicserélni és az alomládát kipucolni? Légyszi azt is írjátok meg h milyen almot használtok! Köszi
2011. okt. 6. 19:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

11.26

Félreértettél- természetesen a kaki pisi ki van szedve belőle napi 2x, én arra gondoltam h az elvileg tiszta maradékot mennyi ideig töltögetitek után, mielőtt lecserélnétek és kimosnátok az egész tálat és új almot tennétek bele. Mert ugye azért bámennyire vigyázunk letörhetnek apró darabok a pisigolyóból és akkor előbb-utóbb szennyezett lesz az egész alom.


A többieknek köszi!

2011. okt. 7. 13:34
 12/24 A kérdező kommentje:
12.01 mi az alom neve amit használsz? ÉS mennyibe került? Köszi
2011. okt. 7. 13:35
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
En csutkaalmot hasznalok,ebbol havi 3 zacsko fogy es naponta cserelem reggelente a kaki utan. 1tasak 6-700 ft.:-)
2011. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg én is az Aldis Shah-t használom, 10 l és én 600,-ra emlékszem. Szintén naponta töltikézem és hetente fertőtlenítem az almostálcát.

A Sparos Budget szintén nagyon jól csomósodik( azt hiszem, 5 l és 270,- Ft), a Lidl-is 10 l -es sem rossz (6-700 Ft) és a Rosmannos Winston is nagyon jó, de a legolcsóbb.(Szintén 300 alatt)(Egyszer véletlen az 1000 Ft-osat vettem, az nem csomósodó és nagyon hamar szaga lett, a cicám mellé is pisilt:(

2011. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :) Itt a közelben van egy spar de sosem mertem budget-os almot venni, mert valahogy nem túl bizalom gerjesztő nekem :/ De lehet h kipróbálom, végülis 300 ft-on nem sokat veszthetek, nem igaz?
2011. okt. 8. 00:32
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Először én is a Sparosat használtam, nekem valahogy nem vált be, nem állt össze rendesen. szétesett ahogy megpróbáltam kiszedni...:\

A Tesco-s szilikátos egyszerűen szörnyű volt, a tál aljában állt a pisi, nem szívta magába, és szörnyen büdös volt, ráadásul a cicám mancsába bele is ragadt, széthordta a lakásban.


A Winston-ra szavazok, 5kg 300Ft és kőkemény csomók lesznek, nem büdös. 2-4naponta töltöm után és 2hetente fertőtlenítés.

2011. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

12:01 vagyok

Zverlit a neve, 6kg 4euro.

2011. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, próbáld ki a Sparos Budgetet bátran, én nem tudtam eldönteni, hogy az a jobb-e vagy a Rosmannos Winston, én nem találtam különbséget:)

Nekem az is tök jól összeállt, és ha este értem haza, még olyankor is egybe ki lehetett szedni.

Mert egyes almoknál csak a friss pisi áll össze, s ha később szedtem ki, akkor széthullott. Ez nem.

2011. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja és tapasztalatom szerint az sem mindegy, meddig töltjük az almot a tálcába. Véleményem szerint, ha túl kevés van benne, nehezebb kiszedni. Ki kell tapasztalni, próbáld ki így is, úgy is esetleg:)
2011. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm, én is úgy vettem észre, ha több van benne könnyebb kiszedni...


Szerintem az lesz, h jól teletöltöm a tálcát, és ha kifogy, v már nagyon kevés van benne akkor kimososm az egészet...szerintem ez két macskánál max két hét...vagy esetleg ha büdös lenne akkor előbb. Köszi a válaszokat

2011. okt. 9. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!