Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok melyik a legaran...

Mit gondoltok melyik a legaranyosabb cicanév?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 14:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Részemről a Selymes a befutó,vagy a Sába.

Amúgy a cirmákomat csak akkor szólítom a nevén,ha valamit rosszalkodott/kodik,egyébként erdő-mező-vadvilág:)ami épp eszembe jut:D


nem kell kiakadni,ismeri a nevét nagyon is jól,már 7.éves a drágám:)))

2009. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 1 hétig egy parvós kiscicám..az első macskám..mondhatom szerencse.. Zafír volt a gyönyörű kék szeme miatt.


Utána annyira szomorú voltam, hogy nem akartam cicát. De egy ismerős szólt, hogy egy 3hetes kisbaba bajban van. el akarták altattatni(anyu előhozta, és a gazdinak nem kellett).

így magamhoz vettem, és felneveltem. nehéz küzdelem volt(minden nap áldás volt hogy életben volt reggel..). egy vörös-fehér cica, fehér farokvéggel, mellénnyel stb.. szóval íme: VUK lett a neve. :)

(erre rájátszott a béna vadászási módszere..nyávogott mielőtt trappolva rávetette magát a dolgokra..persze azóta ő is megügyesedett! :))


na, ki volt olyan elvetemült, hogy rajtam kívül így hívjon egy macskát? :D



Caelestis

2009. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok házicicám volt,gyönyörűek egytől egyig,szabadon engedve vagy alhattak velem is.Leszögezem,nem az én hibámból haltak meg,a szomszédok mérge, a kisebbség húzó ereje kutya s hasonlók végeztek sokukkal sajnos,de szé kort értek mindannyian:(:)

Neveik:


Kormi-gondolom érthető,fekete kéményseprő cica:D-

Gizi-eredetileg Bizi,akkori kedvenc sorozatom,kedvenc szereplője.Gyönyörű cica volt,fehér,barna,vörös ,szükre foltokkal.

Artemisz,de nekem Arti-Holttündér mánia,kedvencemnek, volt ilyen nevű cicája,róla neveztem el:D

TC-életem legszebb és leg legebb cicája.Nevét a TC a macskafőnök vagy vmi hasonló sorozat macskamaffia főnökéről kapta

Misi-gyönyörű kandúr,vörös,jajjj sírtam amikor eltűnt:(

2009. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Én a macskámra amikor pici izgága cica volt viccből azt mondtam rá hogy "Buksi fekszik!" azóta valahogy ráragadt ez a Buksi név :)

A másik macskámat meg Lucifernek hívják.

2009. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
95%

Nekem több cicám van, mindegyikre csak úgy ráragadt a neve. Eleinte próbálkoztam ezzel-azzal, hogy mi illik hozzá mi az aranyos, de végül mindig egészen más lett. Három fekete van, egy se kormi vagy ilyesmi, ellenben Micike, Gézu és Rozi. Ráadásul a Micike az egy fiú cica. Lehet, hogy ez így hülyén hangzik, de nekem nem állna más a számra, ez illik hozzájuk a legjobban, pedig csak teljesen véletlen ragadt rájuk... Szóval, ha nem találsz neki nevet semmi gond. Nem kell azt erőltetni, jön majd az magától, nem olyanok mint a gyerekek, hogy muszáj adni nekik valamit, ahogy megérkeznek. :)

Nekünk olyan macskánk is volt, akit befogadtunk, már lehetett vagy féléves és három teljes éven át csak úgy beszéltünk róla, hogy macska, cica. Aztán egyszer csak ráragadt egy tündéri név, amit most nem árulok el. :))

2009. ápr. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%
Csöre....szerintem szeretik a cicák a s, sz, c, cs hangzós neveket:)
2009. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

A miénk Rafi (munkahelyemen fogadtam be és ezért)

De szerencsénkre nagyon rafkós úgy h bevált a név :)

(egyébként van 2 kaméleonom is: Jonatán és Füge :):):) )

Amúgy meg mindeféle nevük van szegényeknek :):):)

2009. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első cicám neve Lili volt...aranyos lány cicus

A másodikat éhhalál szélén találtuk egy hideg téli éjszakán ,betegen agyonfagyva

Ő utána egy egészséges ,boldog cica lett az ő neve Lucky !

A másik cicám pedig Nyafi lett,mert imád nyávogni és nyafizni... =)

2009. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Az elso macskam Lecso, vorosfeher cirmos volt.

Aztan jott Bikfic, fekete kandur. O is csak volt.

A harmadikat most gyaszolom: Rozi, szurkecirmos,ilyen cica nincs tobb avilagon, olyan jo fej volt. :(((( (ez itt nem az atokszoras helye, de sipszosipszosipszo annak aki lelotte.)

2009. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ami szerinted az...
2009. máj. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!