Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja van a macskámnak?

Mi baja van a macskámnak?

Figyelt kérdés

A macskám csak enni jár haza és amikor itt van folyamatosan morog ránk és a macskájára is! Úgy szokott lenni hogy odamegy hozzá néha (ha mondhatom így)pofon vágja, máskor meg oda megy hozzá össze érintik az orrukat de közben a macskám morog a macskájára! Értitek? És ránk is szokott morogni de azt meg megengedi hogy megsimogassuk!

Mi baja lehet? Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 8. 14:41
 1/6 x) ***** válasza:
100%

Szerintem napközben csavaroghat valahol és elszokott az ebberek közelségétől. Lehet hogy máshol is etetik. Vannak macskák amik nem nagyon szeretik az emberi közelséget. A cicája mennyi idős?

Amúgy az én cicám is csak enni jön haza sajnos de egyébként ha meghallja a hangomat egyből ugrik a nyakamba akármilyen messze is volt. :)

2011. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A mi macskánk is valahogy így viselkedett. Elvittük állatorvoshoz, kiderült, hogy van egy gyógyíthatatlan betegsége, de a tüneteket lehet kezelni.
2011. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan macskák akik ember kerülök legfeljebb simogatást engedik mert ök inkább az állatokhoz szokott hozá vagy valami kronikus beteksége van szerintem vigyétek ell orvoshoz vagy lehet hogy keveset vagy vele és azt hiszi hogy már nem szereted a szomszédunk macskája is így született de megtuttam őt szelídíteni mert azt hitte hogy nem szeretjük öt
2011. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi idős de kb 2-3 éves . Miért?
2011. okt. 9. 11:21
 5/6 anonim válasza:
Ha nőstény akkor talán valahol lecicázott?
2011. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nőstény ! lecicázott? háát nem tudom
2011. okt. 27. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!