Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Macskát szeretnék...

Mit tegyek? Macskát szeretnék de kettő gondom is van (? )

Figyelt kérdés
Szeretnék egy macskát de a szüleim nem engedik vagyis anyum belemenne csak az a gond, hogy panelba lakunk...Elég felelősség tudatos vagyok de anyumék nem bíznak bennem.A másik gondom az, hogy van egy hörcsögöm akváriumban él és mégha kapnék is cicát akkor ők meglennének együtt???
2011. okt. 8. 18:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

nem férnek össze, még, ha a mennyezetre is szerelnétek a hörcsögketrecet, a cica, azt is megpróbálná levadászni...

döntenetek kell. egy cica még több felelősségel jár,de nagyon nagyon sok örömet is tud szerezni.

2011. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is van macskám és deguim, de a macskámat nem is érdeklik a deguk, eleinte érdekelték, de rászóltam, hogy velük nem szabad játszani, úgyhogy már nem foglalkozik velük. A hörcsögnek vegyél ketrecet inkább egyébként, úgy biztonságosabb, ha macsek is van a közelben. A szüleidnek meg hozd fel példaként, hogy a höridet is jól gondozod.
2011. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
macskát panelba nem ajánlom tudod milyen büdös a macska szar?
2011. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
macskának kint a helye nem pedig egész nap a házban
2011. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van macskám is, hörim is, kutyám is.:) Nincs velük semmi baj! A macska nem bántja a hörcsögöt, sőt van egy olyan képem is ahol a hörcsög a macska hátán van!:) Mondjuk az én macskám már öreg és ha akarná se tudná megölni, de szerintem az hogy kijön-e vele az a macska jellemétől függ. És amúgy panelban sincs semmi gond a macskákkal!
2011. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Sólámpa, ha nem értesz hozzá, ne szólj már bele. Megfelelő alom használata és takarítás mellett nem büdös, valamint nem kell egész nap a házban lennie, lehet macskákra is kapni hámot, le lehet velük menni sétálni, csak úgy, mint ahogy leviszik a kutyákat, nyulakat, görényeket.
2011. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

ma 19:01

Ha rendszeresen takarítod akkor nem büdös! Ha számodra mégis az, vagy a Kedves Kérdező fél hogy mégis az lesz, akkor ajánlom a fedett alomtálcát!

2011. okt. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
1.hozzászólóval nem értek egyet..nekem volt egy cicám és egy hörcsögcsaládom apa anya és kishörik a macskám befeküdt a terráriumba a hörik meg rajta másztak és semmit nem csinált velük pedig nem szoktattam hozzá :)
2011. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :))))
2011. okt. 8. 19:21
 10/18 anonim ***** válasza:
20%

Kedves Dien

jó tudom hogy lehet olyan almot kapni amitől nem anyira lehet érezni a szakot de nem biztos hogy a szerencsétlen jószág használja is majd

ja meg az elején jolvan hogy a gazdája elviszi sétáltatni meg ilyenek de azért egy bizonyos idő mulva megleht azt is unni

2011. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!