Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3honapos cicát, hogy tudok...

3honapos cicát, hogy tudok rászoktatni, hogy ropit egyen? Mind csak konzervet vagy hust enne.

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell, hogy ropit egyenek.

A hús teljesen tökéletes. Tudják ők, hogy mi a jó nekik.

2011. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
mi a fenének kéne ropit ennie? neki nem kell, tökéletesen megfelel neki a konzerv cicakaja, meg a hús. ne akard rákényszeríteni.
2011. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Utána meg popcornra meg chipsre szoktatod majd? :)
2011. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, tök menő, ha ropizik a cica... :S
2011. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a száraz tápra gondol. Nos, ha elég éhes lesz, akkor megeszi. Döntsd el, mit akarsz etetni vele (lehetőleg egy jobb minőségű száraz táp legyen) és ne adj neki mást. 2-3 nap után meg fogja enni.... Az én macskám is hisztikézett pár napig tápváltáskor, de pár nap után feladta.
2011. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a ropit azt úgy értette hogy olyan darabos macskatáp...

[link]


az én macskáim megették az ilyet is...csak úgy eleibe raktam és megették...szerintem te is probáld így,hogy mikor éhes azt adsz..

2011. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
te beteg vagy !!
2011. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem keverd össze a konzervet száraztáppal..aztán száraztáp egy minimális konzervvel.. majd sima száraztáp:)
2011. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
3 hónapos? Ha éppen váltanád a fogaidat, te se ennél pl. almát. Várd meg amíg lemegy a fogváltás, utána majd fog olyat is enni. Én macskám is ezt csinálta.
2011. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!