Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit cicák szőre tényleg nem...

Brit cicák szőre tényleg nem hullik?

Figyelt kérdés
igaz,hogy nem hullik ennek a whiskas macskának a szőre?olcsón hol lehet britet venni?
2009. ápr. 30. 12:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Rendben, talán nem minden olcsó macska beteg, "csak" az 50-60%-uk. Megéri kockáztatni? Úgy látom valakinek igen... Nekem biztos nem érné meg. Már megjártam kb 15 éve 2 olcsó macskával is, utána lett egy tk-s perzsám, most múlt 15 éves és soha semmi baja nem volt. A 2 olcsó macska (perzsának adták őket, az egyik tényleg az is volt, a másik nem) elpusztult hozott betegségben.
2009. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy kutyával is jártam már, ugyan ő nem pusztult el (hál istennek, most is itt alszik mellettem), de allergiás, amit élete végéig kezelni kell. Egyéb kisebb bajai is vannak. Tk-s, tenyésztőtől származó kutyával, macskával sosem volt ilyen.
2009. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
én barátnőmtől kaptam 2 sziámit!szoktak kicsik lenni és 5-10e-ért eladom őket és egyik sem beteg!van aki pénz gyanánt ugyanilyeneket 25e-ért árul!én arra megyek,hogy jo helyre kerüljenek.meg kell nézni kitől és honnét veszed!
2009. ápr. 30. 15:56
 14/24 vav22 ***** válasza:
47%
Elhiszem, hogy nagy százalékba betegek, de azért csak megnézi az ember hogy honnan veszi. Persze rejtett betegségek vannak, ami nem látszik, de azért sokat le lehet szűrni ha az ember alaposan körbenéz. Egyébként jó ötletnek tartom még ha valakinek nincs sok pénze, hogy nézzen körül menhelyeken, olcsón jut állathoz és megmenti legalalább. Na meg valószínű, legalábbis gondolom ott csak megvizsgálják mielőtt a sok másik állathoz beteszik.
2009. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%

Első kérdésre válaszolva: Hullik a szőrük, ezt nap mint nap tapasztalom.

A többire pedig: én is olcsón vettem a kis brit kandúromat. Muszáj volt ragaszkodnom a fajtiszta macskához, mert amikor vettem még anyukámmal éltem, és csak "whiskas-macskát" engedett... Szerencsém volt, a macsek tényleg fajtiszta (bár ha nem lenne az, az se baj, mert szeretem, ő a mindenem), nem beteg. Mázlim volt? Lehet, de ha nincs más megoldás, lehet olcsón is macskát szerezni... A kutyámat már menteni fogom valahonnan.

2009. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Jóhogy fajtiszta, mivel faj = macska, fajta = brit macska. Fogalmakkal legyünk már tisztában... Egyébként ki mondta meg hogy fajtatiszta? Te? Vagy küllembíró? Van rá bizonyíték hogy fajtatiszta? Törzskönyv? Vagy csak úgy néz ki, mintha az lenne?
2009. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
20:07 válaszolo.neked van brited?irnál nekem privit küldenél róla képet?megörülök értük!kérlek
2009. máj. 1. 09:18
 18/24 anonim ***** válasza:
47%
Olyan állatorvos mondta, aki maga is tenyészt brit macskákat. A következő alomhoz felkérte az én tk nélküli cicámat apának. Egyébként írtam, ha nem fajtatiszta az sem érdekel. Nem kiállítási tárgynak vettem, és szaporítani sem akarom. Kedvenc. Macskát akartam, mindegy milyet. Ilyen fajtát engedtek csak.
2009. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nyári időszakban hullik a szőrük, nem is kicsit! :) Én minden nap átfésülöm, már amennyire engedi :D, de még így is tele van a szőnyeg a szőrével!
2009. máj. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
47%

Nem biztos, hogy azért akar olcsót, mert fukar.

Neki az tetszik, és lehet, hogy nincs annyi pénze, de nagyon aranyosnak tartja őket.

Lehet, hogy gyerek^^


Nem kell mindjárt lehordani mindenkit, elég udvariasan is válaszolni, ha már a 'magyar mentalitásnál' tartunk...

2009. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!