Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy segíthetnék nekik?

Hogy segíthetnék nekik?

Figyelt kérdés
Van az iskolaudvarunkban 1 felnőtt és 3 kölyök macska. Multkor láttam, még szopiznak. Most jön a hideg, valahogy segíteni kéne nekik. Azt terveztem, hogy egy kartondobozba teszek valami puhát, és a karotndoboz felé rakok egy esernyőt, hogy ne ázzon el. Nem tudom használnák-e, mert van egy óriási nagy lyuk, amibe be tudnak mászni, de nem hinném, hogy a legmelegebb hely... Meg kaját vinnék neki. Befoogadni nem tudom őket, ha elindulsz feléjük meg elszaladnak. A "nappalijuk" közelében (ott szoktak játszani a kicsik), meg van egy fekete.fehér elpusztult macska. Szerintetek jó lesz úgy, ahogy leírtam? vagy valami mást kéne? Félek, hogy a kicsik télen megfagynak... Ráadásul a mienkkel egy épületbe van péítve egy középiskola, ami tele van idiótákkal, kötekedő nyomikkal, cigányokkal és azok nem hinném, hogy a leg állatszeretőbb mberek...
2011. okt. 11. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
rakj nekik oda egy párnát és rakj nekik(anyának)kaját
2011. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!