Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék nekik?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom és a barátnője( akivel szintén nagyon jóban vagyok, mondhatni ő a másik legjobb barátom, igen nő-férfi barátság) 10.-dik hónapja vannak együtt, nagyon szeretik egymást, de az utóbbi időben egyre többet veszekednek, mindenféle apróságokon. Kételkednek a másikban,(más nője van, más pasija van, stb., már nem szeret...) teljesen alaptalanul, de úgy tűnik, ezt egyikük sem látja be, vagyis nem látnak tovább az orruknál...Én meg kénytelen vagyok végignézni,ahogy szinte önmagát pusztítja el ez a kapcsolat...(összeköltözés, eljegyzés...)

Nem akarom tétlenül szemlélni a dolgot. Szeretnék segíteni nekik, de egyik sem hallgat a józan észre, csak a saját érveiket nézik...Tanács, ötlet, hogy hogyan tudnék segíteni nekik? A legjobb barátaim, és tudom furán hangzik, de nagyon rossz nekem ezt az állapotot látni.

Értelmes válaszokat várok, előre is köszi!


2011. jan. 19. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudsz segíteni...

Esetleg közös programot szervezhetsz.

2011. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, hogy a ,,Nem tudsz" alatt pontosan mit értesz, hogyan érted? Valamit csak lehet tenni:S
2011. jan. 19. 21:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Tíz hónap rövid idő, talán most derül ki, hogy nem illenek össze.
2011. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Nem tudsz", vagyis nem tudsz annyira beleavatkozni a dolgok folyásába hogy te egymagad változást érj el a kapcsolatukban.


A másik, hogy szerintem ne is akarj. Egy kicsit én is belefolytam a legjobb barátom kapcsolatába amikor nem volt senkim. Inkább te is szerezz magadnak valakit, hogy elég legyen a saját kapcsolatoddal foglalkoznod és ne akarj másokéval.

2011. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kialakult sajnos újra a probléma, csak mostmár kezd aggasztóbb méreteket ölteni...Bevallom őszintén, van annyi önzés a dologban, hogyha neadjisten szétmennek, nekem is állást kell foglalnom,azaz meg kell választanom az oldalt, ahová állok. És ezt nem szeretném...

Valamit csak lehet tenni. Kérem,akinek van ötlete,jó tanácsa,feltétlen írja meg, de normális formában!

Köszönöm!

2011. jan. 31. 00:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt választod értelemszerűen, aki nem kér téged hogy válassz közülük.
2011. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell állást foglalnod. Ez nem egy kib@szott film, ahol minden előre meg van írva. Nyugodtan maradhatsz mindkettejük barátja, mert miért ne?
2011. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha ilyen egyszerű lenne...megmondom, mitől félek konkrétan.Ha szétmennek, nekem a legjobb barátom mellett kell maradnom...viszont azóta a csaj is nagyon jó barátom lett, szal akárhogy döntök, abból valami baj lesz:S

Nagyon nem szeretném, hogy eddig fajuljon a dolog, de makacs mind a kettő...csak a saját véleményüket ismerik el egymással szemben...

2011. jan. 31. 18:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem nagyon járnak majd egy társaságba a szakítás után. Külön-külön mindkettejükkel találkozhatnál.
2011. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez így egyszerűen is hangzana...de a nyakam rá, hogy gyakorlatilag abból állnának a napok,hogy vagy egyik,vagy másik hívna, hogy mit tudok a másikról:S:S
2011. jan. 31. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!