Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az utcán talált macskám...

Az utcán talált macskám nevelhetetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Befogadtam, mert elkóborolt, adok neki mahacskalát is, de inkább a növényeket eszi, meg a gitárom húrjait. Össze-vissza ugrál, meg az utamban van állandóan, már többször átestem rajta.
2011. okt. 11. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Most ez komoly?

A macskáknak szükségük van fűre hogy segítsen felöklendezni a lenyelt szőrt. Ezért árulnak macskafüvet. Ha nincs előtte, akkor a szobanövényeket fogja rágni. Meg egyébként is... Sok szobanövény mérgező a macskákra nézve, ezért mindenképp rakd olyan helyre ahol nem tud hozzáférni.

Egyébként a macskák már csak ilyenek. Sokszor láb alatt vannak. Mégis mit vársz, üljön egy helyben?

2011. okt. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Most akkor hálálkodjon, mert macskakaját adsz neki, vagy mi?!

Neked keéne a lakást macskabiztossá tenni és azokat a növényeket eltávolítani, amelyek mérgezőek számára. És igen, vegyél macskafüvet.

Nyilván azért ugrál, mert játszik. Tényleg mit vártál?!

A macska szeretetét ki kell ám érdemelni!!!!

2011. okt. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a macska nem kutya, hogy ha adsz neki egy kis jutalomfalatot, akkor majd mindenféle cirkuszi mutatványt végre fog hajtani neked. Teljesen másképpen kell nevelni. Javaslom, nézz utána a szakirodalomban. Vagy a Googleban!
2011. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a frász az a "mahacskala"? Inkább húst adj neki!
2011. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt tudtam, de a kérdező azt ad a macskájának, mint írta :) "adok neki mahacskalát is"
2011. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nekiad egy egész fővárost és mégis a húrjait bizgeréli, nem szép attól a kismacskától:D
2011. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Összegyűlt a gyik krémje...
2014. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!