Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyalogathatja a sebét?

Nyalogathatja a sebét?

Figyelt kérdés
Tegnap lett ivartalanítva és már aznap le is szedte a kötését.Megint leragasztottuk de azt is leszedte.Azóta nyalogatja.Ez baj?Mert ha nyalogathatná akkor gallért se kápnának stb. Hagyhatom neki?Mondjuk semmit nem tudnék ellene tenni...
2011. okt. 15. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

ha kicsit nyalogatja, nem gond, de ha sokat az igen.

tekerd körbe a gézzel,akkor nem tudja leszedni. (csak ne szorosan)

Én nem kötöztem,ültem velük eg napig és fogtam a fejüket, vag rátettem a kezem a sebre, hog ne nyalogassák

2011. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Őt nem lehetne fogni mert már nagyon aktív :) hát eléggé sokat nyalogatja de nem állandóan.
2011. okt. 15. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad nyalogatnia, nem véletlenül kap gallért!Mért nincs rajta a gallér?
2011. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gellért rá! Nem vicc az én cicám is így kezdte első két nap csak 1x megnyalta és ennyi, a 3. napon úgy mentem haza, hogy hiányzott egy varrat, egyszerűen kikapta. Ennek oka, hogy 3. és 4. napon kezd el nekik nagyon viszketni a hegesedés miatt. Én nem kockáztatnék.
2011. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad nyalogatnia. Az állatorvosunk elmagyarázta, hogy a nyáltól falósejtek keletkeznek a sebben és attól beduzzad, nehezebben gyógyul, begyulladhat a seb. Gallért kell rakni rá.
2011. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekünk nincs gallérunk hol lehetne venni?
2011. okt. 16. 00:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Állatpatikában vagy állatorvosnál.
2011. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az állatorvosunk ingyen odaadta, úgyhogy először menj te is rendelőbe :)
2011. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!