Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudnék venni olcsón...

Honnan tudnék venni olcsón brit cicát?

Figyelt kérdés

mondjuk 30. 000 alatt


köszi előre a válaszokat:)


2011. okt. 15. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Gyűjtögess még, vagy menj el a menhelyre, ahol rengeteg brit-házi keveréket találsz INGYEN. Ha mázlid van, találsz egy olyat, ami teljesen olyan, mint egy fajtatiszta.
2011. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi^^
2011. okt. 15. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:

szia, én annyira nem értek a brit cicákhoz, hogy minden fajtajellemzőt észre vegyek, de ő egy keverék (brit-házi) cicus, és szerintem tök olyan mint a whiskas reklámban a cica :) és természetesen ingyen van:


[link]


mivel júliusi a hirdetés valószínű ő már nincs meg, de biztos lesz még náluk hasonló, alul az elérhetőségeken érdemes lenne megkérdezni :)

2011. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

közben találtam egy ilyet is - brit cica 15 ezer forintért:

[link]


persze mindkét hirdetésnél számolni kell a fuvar megoldásával.

2011. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a menhelyeket tudnám ajánlani. Nagyon sok utcai mix cica hasonlít "whiskas" cicára. Gondolj bele, hogy ezzel egyszerre 2 állatnak adsz esélyt boldog életre. Annak, amelyiket hazaviszed és annak, amelyik majd ennek a cicának a helyére kerül be a menhelyre. Kell ennél több? Onnan általában ingyen van, maximum nagyon kis összeget kérnek. De ha már ott vagy és látod őket, biztos vagyok benne, hogy szivesen adod. Sok szerencsét : ) Remélem jól döntesz.
2011. okt. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát!:))

Úgy döntöttem, hogy tavasszal majd valamelyik menhelyről hozok egy cicust!^^

addig is utána olvasok ilyesmiknek:)


még egyszer köszi a válaszokat és a linkeket:)

2011. okt. 17. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
bár én küldtem a linkeket,de sokkal jobban örülök, hogy nem használtad, és a menhely mellett döntöttél :))) 2 cica biztos hálás lesz neked: amelyiket hazaviszed, és amelyik bekerülhet a helyére (mivel mindenhol teltház van cicaügyben). Azt hiszem ez az igazi happy end :)
2011. okt. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!