Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet maine coon cicát...

Hol lehet maine coon cicát ingyen, vagy nagyon olcsón szerezni?

Figyelt kérdés
Beleszerettem ebbe a fajtába, de nem tudok 50-100 rongyot csak úgy kicsengetni, mert az így egyben nagyon sok. Emellett természetesen fenn tudnám tartani a cicut, tehát nem éhezne, jó dolga lenne. Nincs szükségem ilyen-olyan kiállításgyőztes cicára, "csak" egy egyszerű bájos kis bújós maine coon-ra:-)
2011. máj. 23. 18:09
 1/8 anonim válasza:
mi két hete hoztunk el egyet ingyen az expresszrõl.
2011. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fajtatisztát? Szerintem sehol. Keverék felnőttek időnként felbukkannak macskamentőknél, ha az is jó és vállalod a kizárólagosan lakásban tartást, örökbe fogadási szerződés aláírását, akkor lehet, hogy tudok egyet....
2011. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lakásban tartanám és mindent aláírók és ha szelíd és kedves jó a keverék is.
2011. máj. 23. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Szia!

Itt is van egy bár ez csak félig maine coon, de viszont még kölyök:

[link]

2011. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg itt van egy fajtiszta 10000Ft-ért

[link]

2011. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:29


Az kérlek még félig sem fajtatiszta! Nézd már meg a mamát, az is akkor lesz fajtatiszta Main Coon, amikor én Las Vegasi bártáncosnő.....

2011. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:32


Rákérdeztem nálam hozzáértőbbektől, mert ilyen kicsinél nem voltam benne biztos, és azt mondják, ő sem fajtatiszta, függetlenül attól, mit állítanak....

2011. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Szét kell nézni expressz.hun vagy egyéb állatos portálok hirdetéseiben, én tavalyelőtt láttam ott keverék main coont kölyköt, ingyen adták a gazdák és egy az egyben olyan volt mint a fajtiszta:) Amúgy volt régen egy sziámi cicám, neki is születtek kölykei és volt köztük 2, ami teljesen sziámi külsejű volt, pedig sima házikandúr volt az apjuk. Amikor az új gazdák mesélték, hogy először vitték állatorvoshoz a cicát, nem is vette észre, hogy nem fajtiszta és beírta a kiskönyvbe a fajtához, hogy "sziámi."
2011. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!