Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell etetni a macskákat?

Hogyan kell etetni a macskákat?

Figyelt kérdés
Egész nap legyen előtte étel (pl. száraztáp)? Vagy , mint a kutyáknak , napi egyszer tegyünk ki ételt? Vagy legyen kint állandóan száraztáp és napi 1szer-2szer kapjon konzervet?
2009. máj. 2. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a cicám naponta 2-3szor kap enni. Ebből 2 konzerv és 1 száraz, de a szárazból sokat kap reggel, hogy maradjon neki napközbenre is, és délután meg este konzervet kap, de ebből csak keveset.
2009. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az legelső vagyok és ha egyszer adc a cicának tápot ELHÍZIK .
2009. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem 5 felnőtt macskám van mindig van előttük friss víz és legtöbbször tejbe aprítok nekik kenyeret és tápot vagy konzervet.így ez változatos és sokkal jobban megeszik mint a tápot külön vagy a tejet,kenyeret...
2009. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az előőző vagyok,azt kifelejtettm hogy naponta 2* kapnak enni tudományosan 1* kéne de akkor egész nap csak nyávognak és éhesek .Nekem egyik cicám sincs elhízva szépségveresnyen is nyert 1* az egyik sziámi cicám :)
2009. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy tenyésztővel beszéltem a minap, aki azt mondta, hogy csak szárazat kell adni neki, és csak elvétve kapjon a cicus alutasakos v. konzervkaját. Tehát szőrösszívűnek kell lenni egy kicsit. Kellene!!!!! Én reggel és este adok nekik halat v. májat v. húst v. alutasakosat. Napközben pedig jó minőségű száraztáp és víz van előttük. Állatorvosok közt is megoszlik a vélemény, hogy kell-e egész nap ételnek lenni előttük vagy nem. Én hagyok nekik, mert így nyugodtan otthon merem hagyni őket.
2009. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!