Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg kiscicámról van szó mit...

Beteg kiscicámról van szó mit tegyek?

Figyelt kérdés
már egy korábbi kérdésben írtam a részleteket,hogy én etetek egy új szülött kiscicát mert az anyukája nem foglalkozik vele.Az én anyukám azt mondja hogy nincs értelme tovább foglalkozni vele mert úgysem éli tól.szerintetek?
2009. máj. 2. 20:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét! :) És majd mond meg ha jobban érzi magát! :)
2009. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Állatgyógyszer boltban vegyél cicának való tejpótlót, és cumis készletet, a kettő kb.5000,.Ft, de kitart míg áttérhetsz a szilárd táplálékra. Evés után, okvetlen meg kell masszírozni a pociját, megbüfiztetni, majd langyos vizes puha vattacsomóval megkakiltatni, és pisiltetni.Négy hét múlva, már lehet szilárd puha kaját tejjel keverve etetni vele...:)
2009. máj. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
sajnos este meghalt:'(
2009. máj. 3. 07:10
 14/19 vav22 ***** válasza:
Első vagyok. Nagyon sajnálom. De legalább megtettél mindent érte. :-(
2009. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

hát nekem 3 és fél hetes cicám anyukáját gerincen harapta egykóbor kutya,gondolom nem kell leírnom mi lett vele...

Én etettem ezután,rendes tejjel és mellé táppal.Egészséges erős cica lett,úgyhogy megéri:))

2009. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 vav22 ***** válasza:
Utolsó nem látod,hogy meghalt a kiscica??? Szegényke... :(
2009. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a cica eleve betegen született már. Az állatok nem hülyék, ha az anyjával korábban nem volt ilyen gond, akkor nem valószínű, hogy ok nélkül nem törődött azzal a kismacskával. Az állatorvosunk mondta, hogy az állatok tudják, ha az újszülöttjük életképtelen, eleve nem táplálják. A sikeres eseteknél többnyire nem arról van szó, hogy nem foglalkozik az anya a kicsinyével, hanem elárvult állatkákról van szó. Olyankor persze, hogy segít a mesterséges táplálás.
2009. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szegény mucika! nagyon sajnálom!
2009. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sajnálom.. :(
2009. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!