Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalaníttatás akcióban...

Ivartalaníttatás akcióban mennyi szokott lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Nemrég befogadtam a Noé állatotthontól egy kiscicát, Pillét.

(ő egy tündér, imádom!!!:))


Most szeretném még befogadni a macskanátha miatt félig megvakult Emmát, és a testvérét is, aki nem sokat lát, de később operálható lesz.


De egy lány cica ivartalaníttatása normál áron nálunk 8.000 ft. (Mindhárom szóbanforgó cica lány.)

(Nagyon jó orvos, tudom, hogy ez nem drága, de nem mindegy, hogy 8.000 ft, vagy 30.000...)


Szóval decembertől lesz akció, de nem akartam pofátlan lenni, hogy mégis mennyi lesz az akció...:D

És még az egyik cica műtétjére és utókezelésére is kell, hogy maradjon, + 3 kutya ivartalaníttatására...


Na szóval csak azért kérdezem, hogy nehogy túlvállaljam magam, szükségem van egy kis költségvetésre!:D...


Köszönöm előre is a válaszokat!:)


2011. okt. 21. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Normál áron 12-15 e. Ft. A Zöldzebra most tart akciót, nézd meg. Ha találsz elérhető, az akcióban résztvevő orvost, 8 E Ft. a nőstény ivartalanítása.
2011. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:O

Azt tudtam, hogy nagyon jófej a dokim, de hogy ennyire!!!:O:O:O


Hát akkor nincs más hátra, mint előre, bővíteni kell a csapatot!:)


Köszönöm a válaszod!:)

2011. okt. 21. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos ha viszel 3 kutyát és 3 macskát, műtetsz egyet és utókezelés is kell, akkor hidd el az orvos olyan akciót fog neked adni ha mindet nála csináltatod, h kiugrasz a zoknidból örömödben :D Csak közöld vele, h ez van, és h tud-e javasolni valamit, h mindenki jól járjon, hidd el fog tudni! Csak ne szégyelld kérni.
2011. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szuper!:)

nagyon köszönöm!

2011. okt. 21. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, így van ahogy írják, minél több állattal mész annál nagyobb kedvezményt fogsz kapni.:)

És nem állom meg hogy le ne írjam mennyire aranyos és jófej vagy hogy befogadod ezeket a cicákat, akiket biztos hogy nem kapkodnak örökbe fogadni. Olyan jó lenne ha több hozzád hasonló gondolkodású emberke lenne az országban.:)

2011. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jelentem, Hanna és Emma is hozzánk költözik jövő héten, ez már tuti!!!:):):)
2011. okt. 22. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!