Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akcióban ivartalanított szuka...

Akcióban ivartalanított szuka kutyi tulajdonosok tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Keverék szuka kutyusomat holnap viszem maglódra ivartalaníttatni egy ivartalanítási akció keretében. Kérlek titeket bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok!! :))
2011. aug. 25. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk a XVII. kerületben volt ivartalanítva a Napkeletben (gondolom ismered őket, hisz környékbeli vagy :)). Nekem semmi negatív tapasztalatom nem volt velük és a kutya is jól van. AKkor is jól volt és azóta sincs vele semmi gond. Ne izgulj, ugyanúgy odafigyelnek rá!
2011. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi pöstiek vagyunk mármint belvárosiak, de nagyon köszönöm a kommentet :)) remélem nem lesz semmi gondd, de már most izgulok :DD
2011. aug. 25. 16:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Tudom, én is izgultam. Akkor gondolom ott megvárjátok? Biztos mindent el fognak mondani, de ha még nem volt olyan állatod, amit altattak, akkor azt tudni kell, hogy enni-inni cask akkor szabad, ha teljesen magánál van, mert félre nyelhet. Legjobb, ha másnap. Mondjuk most marha meleg van, vizezzétek a száját, orrát. Esetleg le is lehet teríteni vizes ruhával, de talán ezt is megkérdezhetitek. És a mi kutyánk meglepően jól volt. Kivittük a műtét után kb. 3-4 óráva az udvarra, hogy pisiljen, erre pont akkor jött egy motor, amit természetesen meg kellett ugatni a kerítés mellett rohanva. Én azt hittem elájulok, de nem volt rajta póráz, mert ezt álmomba nem hittem volna :)

Úgyhogy NYUGI!!! minden rendben lesz!

2011. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi köze ahhoz h akcióban csinálják-e vagy sem??
2011. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából az egészben csak az aggaszt, hogy a doki semmit nem mondott a telefonba, hogy bármit kéne előtte tennem, ha nem néznék utána, akkor azt sem tudnám, hogy kaját előtte már vacsira ne adjak neki.. Kora reggel megyünk,úgyhogy talán még nem lesz 40 fok, de a lepedőt meg ilyeneket már most bekészítettem bármi legyen :))

a cicánk már ivartalanítva van, neki a nyelvét kellett húzogatni + "lökdösni", elvileg attól hamarabb ébred, ez a kutyáknál is igaz? :D az én kutyim is elég életre való, remélem hamar túlesünk majd a nehezén..:DD

2011. aug. 25. 16:25
 6/12 A kérdező kommentje:
Én pont azért így tettem fel a kérdést, hogy ha lenne bárminemű különbség a kettő között ( ami egy és ugyanaz, csak az ár más) akkor arról információt szerezzek, de gondolom semmi ilyen nincs :))
2011. aug. 25. 16:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Maglódon melyik állatorvosi rendelőben. ? És mennyiért. ?
2011. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Dr. Dian Tamásnál,szuka kutya 25 kg alatt 8.000 ft.
2011. aug. 25. 20:37
 9/12 anonim ***** válasza:

első(k) vagyok! :)

az jó, ha nem vacsizott, már ne is nagyon igyon, max éjfélig. ilyen nyelvhuzogatást nem hallottam, de ha már tud mozogni, mozgasd, attól hamarabb megy ki az altató!

meg tényleg vizezzétek és vigyétek árnyékba, nehogy hőgutát vagy napszúrást kapjon. Ilyenkor a hőháztartását nem tudja szabályozni, veszélyes lehet!

Ne izgulj!!! ;)

2011. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tegnap elfelejtettem, hogy jelentkezz mindenképp, hogy hogy vagytok és hogy mi volt!!!

Drukkolok! :)

2011. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!