Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan hogy macska AIDS?

Létezik olyan hogy macska AIDS?

Figyelt kérdés
Kollégám macskái közül három az AIDS tüneteit produkálják. Nem tudja hogy kezelje őket,pénze nincs állatorvosra.
2011. okt. 24. 15:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez egy kölyök és behúzta fülét-farkát és jól elmondta milyen cemetek ezek a gyakorisok, hogy ilyeneket mondanak!

Valszeg azóta 50+ macs van, hacsak nem szólt vmelyik szomszéd a bűz miatt és szólt vmi illetékesnek.


Mellesleg a Fives macskák gyakran Macskaleukózist is kapnak(szintén vírus és ugyanúgy terjed, mint az aids).

2013. okt. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
75%
Kollega=kérdező
2015. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
17 macskája van, abból 2 most is vemhes, és SZERETI őket XD hát beszarás- én tényleg nem értem, hogy az ilyeneket hogy nem nyilvánítják cselekvőképtelenné és helyezik gondnokság alá? miért jöhet-mehet az ilyen szinten levő imbecil tehetetlen barom szabadon? miért lehet macskája? meg gyereke? meg szavazati joga stb?
2016. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!