Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kicsi egy sziámi nőstény 8...

Kicsi egy sziámi nőstény 8 hetes kiscicának egy szoba?

Figyelt kérdés
Megveszek a drágáért, nagyon szeretném, de páromék házában élek. Ha a párom is szeretné, elhozhatnánk, de csak a mi szobánkban tarthatnánk. Kicsi az neki? Úgy tudom egész eddigi életében lakásban élt.
2009. máj. 4. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
még nem kicsi...ahogy egyre nagyobb lesz, úgy lesz egye kevesebb neki egy szoba... Felnőtt macskaként viszon nem lesz már elég.
2009. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha sokat foglalkozol vele és néha kiviszed egy picit játszani akkor nem lesz. Az a lényeg hogy lásson napvilágot a cicus és sokat, de sokat foglalkozz vele.
2009. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy óvatosan szoktatnám kicsit kifelé is, először persze össze a kutyákkal.. (csináltam már ilyet, akkor bevált..) Viszont az több hónap, és addig gondoltam, hogy kicsi neki a szoba.. Illetve reménykedek, hogy mégsem. :) Köszi a válaszokat!
2009. máj. 4. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
8 hetesen még elég, de később már nagyon helyre volna szüksége. Bár amennyiben egyedül lesz, nem fog annyit futkozni. Nekem is sziámim van, a fiú volt meg először, és ahogy nőtt, kezdett kicsit magává válni, ezért kapott egy társat. nagyon sokat futnak (inkább rohannak) fel-alá a lakásban és nagyon élvezik. Egyébként a sziámi cicus roppant társas lény. Arra készülj fel, ha napközben egyedül van otthon, délután nem fog benneteket békén hagyni, nagyon ragaszkodó cicák.
2009. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!