Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaeledelt eladni hol tudok?

Macskaeledelt eladni hol tudok?

Figyelt kérdés
Vettem a macskáimnak konzervet elég sokat.Előtte probáltam nekik és ízlett, de most hogy már hosszabb ideje ezt kapják nem kell nekik egyeltalán. Ezért szeretném eladni, mert nagyobb mennyiséget vettem belőle. Hol és hogyan tudnám eladni? Légyszi segítsetek!
2011. okt. 27. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
aprod, vatera, teszvesz
2011. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt szeretném még ezzel kapcsolatban kérdezni, hogy ez teljesen törvényszerű? Ételt így eladni? Bocsi a hülye kérdésért...
2011. okt. 27. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd be állatmenhelyre.. Kérlek..
2011. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy beviszem egy részét. De kb. 160 dobozról van szó! Az ezért nem kevés pénz és nem állok olyan jol anyagilag, hogy...
2011. okt. 27. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen teljesen törvényes eladni, regisztrálsz vaterán, és bizonyos időközönként az eladásaid függvényében nekik kell fizetned pár száz ft "adót" de tényleg nagyon minimális. Mi 1200 ft fizettünk nemrég, és egy csomó cuccot eladtunk.
2011. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta macskakaja? Engem lehet érdekelne!
2011. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!