Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hónapos kismacskám nem...

3 hónapos kismacskám nem akarja megenni a macskaeledelt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Melyik a jó módszer, adjak neki mást, vagy addig semmit amíg meg nem eszi.
2011. aug. 11. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
macskaeledel név alatt mit értesz? Tápot? Mert azt az én kicsikéim sem akarták, helyette kutyáknak/cicáknak való konzerves kaját adok.
2011. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Macskakonzervet értek alatta.
2011. aug. 11. 17:51
 3/6 OwnedDM válasza:
0%
Kend a macskaeledelt annak a személynek a péniszére akitől akarod, hogy elfogadja az ételt, de vigyázni kell mert ha nem ügyel az illető akkor leharapja a makkját és elfut vele.
2011. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az furcsa, nekem az anyjuktól látták, és ez is elég volt ahhoz, hogy megegyék. Talán azt próbálnám meg hogy tejbe keverném neki, hogy próbálja az ízét megszokni. Viszont az is megeshet, hogy nem ízlik neki az a fajta. Nekem 5 cicám van, és van egy ilyen csirkés ízesítésű konzerv, amihez hozzá sem érnek. Inkább éheznének egész nap, csak ne kelljen megenniük.
2011. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A macskák válogatósak, és nem mindenfajtát esznek meg...próbálj ki másfajtát:) Tudnák olyat mondani amit biztosan megeszik, de az drága :)
2011. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat ! A másodiknak: kenjünk inkább haleledelt a te péniszedre, és dobjunk be a cápák közé. Csak kiváncsiságból...
2011. aug. 12. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!