Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Közönséges macska vagy fajmacska?

Közönséges macska vagy fajmacska?

Figyelt kérdés

Előző macskám fajmacska volt,bár a véletlen hozta úgy.Most megmenthetnék a fagytól(gazdijának nem kell) egy közönséges , 1 hónapos kisördögöt, ráadásul nem is szép.

Vagy várhatnék egy fajmacskára...

Nem tudom,mit tegyek.


2011. nov. 3. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod Te azt, mit kéne... ;)
2011. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted most mi döntsünk helyetted ?? :O

Neked kell tudnod, hogy fogsz tudni -e vele élni 15 évig... Én személy szerint befogadnám :)) Mert mégis csak elpusztul ha nem veszed magadhoz.. És biztos ápolásra van szüksége.. Szép cica még lehet belőle :)

2011. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy macska értékét nem a szépsége határozza meg, ha a gazdája szereti... az egyik ismerősöm macskája finoman szólva sem egy szépség, a gazdája mégis imádja, mert nagyon jó természete van. Nekem is vannak macskáim, mentett cicák az utcáról, és mind a kettő gyönyörű lett, holott kis sovány, koszos kis görcsök voltak amikor hozzánk kerültek.


Fogadd örökbe és szeresd, attól megszépül! :)

2011. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem helyettem kell dönteni,csak véleményekre,tanácsokra van szükségem.Hirtelen jött ez az egész, fél órám maradt eldönteni.Ráadásul van egy testvére a macseknak,úgy lenne fair,hogy mindkettőt megmenteni,de 2 macsekot nem tudnék vállalni:(
2011. nov. 3. 14:06
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Én biztos, hogy a kisördögöt menteném, elvégre szinte tény, hogy mi lesz a sorsa, viszont egy fajmacskát könnyebben befogadnak, elvisznek, megvesznek. Ennyi idős korban még nem tudhatod milyen lesz, ha megfelelő táppal eteted és tisztán tartod, lehet belőle szép cica. Nálunk egyik évben 6 kismacska született, azokból kettő elpusztult a macskanáthától, a többi eltűnt a szülőkkel együtt. Egyetlen maradt az alomból, ő is elég gyöszös volt kiskorában. Kiivartalaníttattuk, több étel jut neki és olyan szép kis szőrgombóc lett belőle, hogy mindenki dicséri.
2011. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan kérdezz körbe , a tesóka nem-e kell valakinek!! Vagy pedig vidd haza mind a 2 kicsit, és keress az egyiknek gazdit idővel :) Hmm ?
2011. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hmmmm. Ha valakinek az számít, hogy fajtatiszta macska-e vagy kisördög, az már régen rossz. Én biztosan befogadnám, ha egyébként az egyiket el tudnám látni és szeretnék is macskát, a másiknak pedig keresnék gazdit.
2011. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
egyiket megtartom, a tesókájának hamar gazdit kerítettem:))
2011. nov. 3. 14:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik én nem tartanám meg.De Te tudod.Ellehet ajándékozni olyannak akinek tetszik is.
2011. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy meg kell mentened mind2-t :)

Kereshetsz akár mind2-nek is gazdit!

De egyébként attól, hogy most nem annyira szépek lehet hogy nagy korukban nagyonis szépek lesznek :)

Nekem vagy egy fekete cicám és nagyon szépséges :)

2011. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!