Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet rá esély, hogy szeretö...

Lehet rá esély, hogy szeretö gazdához került a cicám?

Figyelt kérdés

Perzsa törzskönyves cicám volt, épp tüzelt (1,5 éves volt.) kiengedtem 10percre és kinnt voltam vele, de a cica nem akart visszajönni. ugye többször volt már ilyen, az ajtót nyitva hagytuk, hogy be tudjon jönni. és amikor visszamentem pár perc múlva, sehol se volt. bele voltam betegedve. :( az egész falut végigjártam, senki se látta, pedig rengeteg hirdetést tettem ki, internetre is. kérdezgettem utcán, mindenfelé. kb. 2hónapig. nem tudom hogy tünhetett el 5perc alatt, mindörökké. :(

bár ez elég régen volt, még most is sirok miatta. itt van rola egy kép: [link]


2009. máj. 8. 14:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nagyon remélem, hogy jó helyen van a kutyusod.

az igazság az, h. már több cicust is hoztam, de anya mindegyiket elajándékozta /persze csakis jó helyre/ mert ő akkor jött rá, hogy teljesen fajtatisztát szeretne... azóta van egy brit cicám, és egy máltai selyem kutyám, de természetsen így is naon hiányzik.:(

2009. máj. 9. 22:28
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze azt elhiszem,nekem is hiányzik a kutyum,de a mostani kutyám nagyon okos kutya és a sok foglalkozás eltereli a figyelmemet!Meg 2 hét múlva hozzom el a cicámat,holnap megyek megint meglátogadni 4 naponta megyek hozzá megnézni mióta megszületett :D Csipa lesz a neve olyan mint a whiskaszos cica csak házi macska de nagyon aranyos!
2009. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

nekem is pont olynaom van most:)

csak házi, de ilyen márványmintás :D

biztos aranyos lesz,majd ird meg milyen:D

2009. máj. 9. 22:50
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ma voltam megnézni mostértem haza!

Már mászkál egy picit(Csipa) nagyon édes de sajnos még van 3 hét!

A kutyám meg ma tanulta meg a szégeld magad-ot :D

A régi kutyámról meg most beszéltem anyával és neki is nagyon hiányzik :(

2009. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok rá az esély. Aki macskát lop, az nem szereti az állatokat. Ha elkóborolt, akkor minimális az esélye, hogy pont olyan találta meg, aki imádja az ilyen cicát és pont meg is tudja tartani. Ennek pont annyi esélye van, mint annak, hogy a macskát gyűlölő szomszéd kertjébe tanyázott le, aki már egy ideje amúgyis mérgezi a környék macskáit. Ha pár napig kint volt, akkor garantáltan megtépték a kóbor cicák, hisz különbözik tőlük és ilyen esetben a rövidebbet mindig a védekezésre képtelen házi cica húzza. Sajnálom.
2009. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!