Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak? Mit...

Mi baja lehet a cicámnak? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Most vettem észre hogy csipásodik a szeme és nem sárga hanem kicsit véres a csipája :( nem tudom mitöl lehet neki...ha kamillával törölgetem az jo neki?

A másik pedig hogy néha úgy köhécsel hogy majd megfullad...mintha vmi lenne benne amit ki akar köpni...vmi szörcsomo vagy nem tudom...olyan rossz amikor igy hallom köhögni annyira sajnálom és nem tudom mit tegyek :(


2009. máj. 8. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen vidd el állatorvoshoz! Lehet macskanatha,abba bele is halhat. Inkabb nyugtasson meg az állatorvos,mint utólag sírj
2009. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szörcsomó macskanáthájuk van. Be vannak oltva?

Vidd orvoshoz mindkettőt, a macskanáthába belehalhatnak.

2009. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is hallottam még rola köszönöm a válaszokat! Amugy ez egy cica de nincs beoltva. Nem lakásban van hanem kint. De akkor szólok a dokinak! Kullancsnak nem lehet köze hozzá? Tavaly vagy 4 volt benne :( Akkor azt mondta amikor kiszedte hogy nem lesz gáz :S
2009. máj. 8. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Biztos hogy nem a kullancs, annak nincsenek ilyen tünetei. Valószínűleg macskanátháról van szó, vidd sürgősen dokihoz, mert ez elég súlyos betegség. Legközelebb meg oltasd be.
2009. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp oltasd be őket. Főleg mivel kinti cica.

Hidd el olcsóbb mintha már elkaptak valamit kikezelni őket.

2009. máj. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha valaki cicust tart és nem hallott a macskanátháról az szeritem gáz.
2009. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden évben rendszeresen oltasd. Ez kinti és benti cicára ugyanúgy vonatkozik, hisz az ember a cipőjével mindent bevisz. Mindenképp nagyon fontos, különben szörnyű betegségeket kaphat, amiktől elpusztulhat. Ennyit minimum az összes cica megérdemel, akinek gazdija van.
2009. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A kamilla az jóóó
2010. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!