Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS A cicámnak nagyon vérzik...

SOS A cicámnak nagyon vérzik a sebe. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Lány cicámat ma reggel ivartalanították és vérzik a sebe. csak csöpög belőle, de folyamatosan. Nem bírom elállítani. Egyedül vgagyok itthon az öcsémmel, és anya nem veszi fel a telefonját. Lécci segítsetek!!!!!!

(bocs a hibákért, csak nagyon ideges vagyok)

13/L


2010. júl. 20. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Hívd fel az állatorvost, majd ő megmondja mit csinálj.
2010. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
az állatorvosotoknak nincs meg a száma? fel kéne hívni méghozzá minél előbb.
2010. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a neten az állatorvos számát, és hívd fel, ez az egyetlen jó megoldás egyelőre!
2010. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nincs pénz a telefonomon...

anyának is visszahívó sms-eket küldtem

van bioptron lámpánk, azt írják a papíron, hogy ha azzal lámpázzuk pár percig akkor eláll a vérzés.


most elállt, de mindig elkezd csöpögni, ha mocorogni próbál. nagyon rosszul néz ki szegényem még mindig az altató hatása alatt van =(

2010. júl. 20. 13:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Jaj, szegény! Én is holnap ivartalanítom! Úgy megijedtem! Remélem, meggyógyul a tied és az enyémnek sem lesz semmi baja! Szorítok, de te is szoríts!
2010. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

én is szorítok =)

szerencsére most kicsit megnyugodott és a vérzés is elállt

én is megnyugodtam, már nem bőgök =)

2010. júl. 20. 13:42
 7/13 anonim ***** válasza:

namilett vele?:)

jolvan?:)

2010. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nincs jól =(
2010. júl. 20. 13:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nekem nagyon ismerös, volt már ilyen, hogy valakinek baja volt, és nem volt pénz a telóján, és nem tudott senkit felhívni...
2010. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor kérezkedj át a szomszédhoz, mondd, hogy orvost hívnál, vagy keress fülkét. Ennyire ne legyünk már kreatívak. Amúgy is, anyád ennyi idő alatt visszahívhatott volna... Nem kamu ez?
2010. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!