Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit hihet a cica mikor puszit...

Mit hihet a cica mikor puszit kap a fejére?

Figyelt kérdés
Felfogja vajon hogy tényleg puszi? Vagy csak úgy fogja fel h bökdössük a fejét? :D
2011. nov. 11. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem azt hiszi, hogy ki akarod szívni az agyvelejét :D
2011. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tudja, hogy valamiféle szeretgetés lehet, az enyém már akkor dorombol ha odadugom a pofimat a fejéhez, ezt pedig jó jelnek veszem :) nem hiszem, hogy zavarná a "bökdösés" :)
2011. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de most ölbe vettem és kapott kb. 30 puszit. Szerintem közeledésnek veszi, de ha túl sokat kap vagy túl durván akkor fintorog és elhúzza a fejét.
2011. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is érzi, h szeretgetés féle lehet. Az enyém néha úgy bújik hozzánk, h belesimul arcunkba, néha nyalogat is eleinte furi volt, mivel érdes a nyelve.:) Persze közben dorombol.
2011. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hogy ki akarod szívni az agyvelejét :D:D:D:D:D:D:DDDDD mekkora itt szakadok :'D

az enyém nagyon örül neki, dorombol és esténként őis megpuszilja a fejemet, jajj egy drágaság :D

2011. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)


Biztos sokat látod, hogy a cicád dörgölőzik valamihez...

A homlokánál (is) van egy mirigy, ami szagokat bocsát ki - a macska ezzel tudja megjelölni, ami az övé.

Amikor magától odadugja a fejét az arcodhoz, tulajdonképpen megjelöl.:D


Amikor te adsz neki oda puszit, szerintem azt gondolja kb., hogy "jéé de jó, megspórolt nekem egy szertartást...":D


Nagyon jó kérdés, hogy tudnak-e szeretni az állatok.:)

Valójában nincs rá egyértelmű bizonyíték.

Na meg mi a szeretet definíciója?...:)


Abban biztos vagyok, hogy a fejlettebb állatoknak van személyiségük.

A cicáknak is.

Abban is biztos vagyok, hogy tanulás útján képesek felfogni, hogy adott személy jelenléte számukra kedvező lehetőségeket rejt magában.:D

És mint ilyen kényeztetésforrást - megjelölik, hogy a környező macskák tudják, ki a gazdánk...:D


Viszont amikor mi pusziljuk meg őket,...

Szerintem jobban szeretik, ha simogatjuk a fejüket...:)

A puszi csak azért lehet jó, mert kellemes, meleg, és általában simogatás kíséri...

2011. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!